Provident Financial s.r.o.

  1. Společnost Provident je nebankovní finanční institucí, jejíž historie sahá až do roku 1880. V České republice působí od roku 1997.
  2. Na finančním trhu je považována za spolehlivého a férového partnera, který poskytuje rychlé nebankovní půjčky. Jejich služeb využil více než milion Čechů.
  3. Společnost Provident je součástí mezinárodní skupiny International Personal Finance (IPF), která má více než 2,6 miliony zákazníků a působí v šesti zemích světa.

Produkty společnosti

Mrzí nás to, ale v současnosti nenabízíme žádné produkty této společnosti.

Mohly by vás ale zajímat následující odkazy:

Více informací o Provident Financial s.r.o.

  • Provident se prezentuje jako společnost se zodpovědným přístupem k zákazníkům, která dodržuje pravidla zodpovědného půjčování.
  • Zakládá si na tom, že ke všem svým zákazníkům přistupuje individuálně, půjčky poskytuje korektním způsobem a zásadně neúčtuje skryté poplatky.
  • Tento přístup byl oceněn v hodnocení neziskové společnosti Člověk v tísni, která Provident hodnotí jako jednoho z nejetičtějších poskytovatelů nebankovních půjček v Česku.
  • Společnost se vyznačuje jednoduchou a rychlou žádostí o půjčku, jasnými pravidly splácení a vysoce osobním servisem, který zajišťuje přes 3 000 obchodníků.

Provident Financial s.r.o.
Oficiální webové stránky
www.provident.cz

IČ:
25621351
DIČ:
CZ25621351
Zelená linka:
844188189
Kontaktní e-mail:
zakaznicky.servis@provident.cz