Tarif na míru se vyplatí málokomu. Výhodnější jsou ty neomezené

 

U některých operátorů si můžete složit své telefonické menu přesně podle svých přání. Individuálně navolené balíčky se ale vyplatí málokomu. U většiny operátorů se vyplatí objednat si „hotovku“.

tarif na míruTarif na míru ocení zákazníci se specifickými požadavky. Jestli chcete ušetřit, zkuste neomezený tarif. Jak fungují tarify na míru

Sami asi nejlépe víte, za co nejvíce utrácíte. Z nabízených minutových, SMS, datových balíčků a roamingových služeb si sestavíte ideální mix svých snů. Jednotlivé nabídky se samozřejmě liší cenou, počtem volných minut či textových zpráv. Princip je velice jednoduchý, ale sestavit si ideální koktejl za nízkou cenu už tak snadné není.

Komu se tarif na míru vyplatí?

Tarif na míru je vhodný především pro lidi s velmi specifickými požadavky. Třeba pro firemní klientelu nebo zákazníky, kteří volají z českého čísla hlavně do zahraničí. Zajímavá možnost je to i pro ty, kteří mobilní telefon používají pasivně pro příjem hovorů. Jde si totiž navolit nulový tarif bez volných minut, SMS a hlavně bez pravidelných měsíčních poplatků. Na druhou stranu volání s takovýmto tarifem vyjde extrémně draho.

Neplaťte zbytečně

Přesně si navolit tarif podle svých potřeb je na první pohled velice lákavé. Jenže nabídka individuálních tarifů nepatří mezi cenové šampiony. Dílčí služby vás mohou vyjít překvapivě draho, klidně i dvojnásobně víc než obvykle. Obzvlášť pokud svůj telefon nepoložíte z ruky a aktivně ho používáte.

Pro běžného smrtelníka s klasickými potřebami je daleko výhodnější využít standardní nabídku mobilních operátorů. Mezi nejvýhodnější patří neomezené tarify.

TIP

Nebojte se! Když změníte operátora, o své číslo nepřijdete

Když chcete přejít na levnější tarif, nemusíte se vzdávat svého telefonního čísla se stovkami pracně nashromážděných kontaktů. Přenos starého čísla k novému operátorovi je dokonce mnohem snazší, než si lidé často myslí. Přenos čísla jinam zabere pouhé 4 pracovní dny.

 

Zapomeňte na tarify na míru

Chcete skutečně ušetřit? Zapomeňte na tarify na míru a vyzkoušejte neomezené tarify. I ty lze v rámci možností uzpůsobit individuálním potřebám. Nabídka operátorů je překvapivě rozmanitá a vybere si téměř každý. Bohužel ty nejlepší neomezené tarify jsou podpultové zboží, ke kterému se dostane jen hrstka zákazníků.

Ušetřete za volání, SMS i mobilní internetSrovnat tarify

Známe tajemství operátorů

Chcete patřit mezi vyvolené a dozvědět se, co před vámi operátoři skrývají? Ušetřeno.cz nahlídlo pod pokličku a zná tajemství operátorů. Zanechte nám své telefonní číslo a my vám vše prozradíme. Najdeme vám nejlepší možný tarif. Máme pro vás třeba exkluzivní neveřejné nabídky mobilních operátorů za méně než 499 korun.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 31
 

 
Oblíbení mobilní operátoři