Amper 2020: Přijďte se s námi setkat na 28. ročník veletrhu

 

Veletrh AMPER je každoročně největší událostí v oblastech elektrotechniky, energetiky, elektroinstalace, elektroniky, digitalizace, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku. Během uplynulých 27 ročníků se veletrhu zúčastnily snad všechny významné společnosti, prošly jím statisíce odborníků, techniků, vědců a všech ostatních návštěvníků i fandů ze zastoupených oborů. Opět nebude chybět Ušetřeno.cz, které je hrdým partnerem veletrhu už druhým rokem. Letos budeme mít i svůj stánek a navíc uspořádáme přednášku. O čem všem budeme na Amperu mluvit? 

amper 2020 

28. ročník veletrhu se bude konat ve dnech 17.-20.3.2020 na Výstavišti v Brně. I pro letošní ročník si organizátoři připravili zajímavý odborný doprovodný program, který se zaměří na nejmodernější technologie. Kromě samostatných konferencí, seminářů a odborných setkání se návštěvníci mohou těšit i na rozsáhlá vícedenní fóra jako je např. FÓRUM AUTOMATIZACE & DIGITALIZACE, FÓRUM ENERGETIKY nebo FÓRUM OPTONIKA, zaměřené na novinky z oblasti optiky, fotoniky a laserů. Nebude chybět ani oblíbená přehlídka e-mobility AMPER eMOTION a tradiční Celostátní setkání elektrotechniků.

Ušetřeno.cz na veletrhu AMPER 2020

Letos nebude na veletrhu chybět ani Ušetřeno.cz a naše sesterská stránka Elektřina.cz. Ve čtvrtek 19. března pro vás uspořádáme přednášku o nových trendech v energetice z pohledu zákazníka. Chcete vědět, jak se budou v oblasti energetiky vyvíjet služby pro domácnosti? Udělejte si na nás čas a stavte se ve čtvrtek na naši přednášku.

Na Amperu ale nebudeme jen ve čtvrtek. Všechny dny nás můžete navštívit v hale P, kde budou mít naši specialisté stánek. Tady se dozvíte, v jakém případě je výhodné změnit dodavatele energií, jak si vybrat toho nejlepšího a co všechno přechod obnáší. Od kolegů z Elektřina.cz zase dostanete odkaz na e-book o fotovoltaice zdarma. 


Co vás čeká na konferencích?

V rámci programu AMPER SMART & SAFE CITY proběhne oblíbená konference Smart city v praxi, v rámci které probíhá diskuze i prezentace moderních technologií i praktických ukázek řešení problémů v městech a obcích, a konference Kybernetická bezpečnost, kde se bude diskutovat o konkrétních možnostech kybernetických rizik v praxi. Přímo na veletrhu následně probíhá prezentace novinek. V minulém roce to byla například praktická řešení individuální regulace vytápění nebo multifunkční senzory pro měření emisí v městech či domácnostech.

Nově bude do doprovodného programu zařazena odborná konference OSVĚTLOVÁNÍ 2020, která se bude věnovat teorii a praxi techniky osvětlování. Řešit se bude například spánková hygiena v osvětleném světe, vliv barevného světla na lidský mozek, stav a údržba veřejného osvětlení nebo viditelnost v nočním dopravním provozu.

Fanoušci nových technologií by měli rozhodně navštívit AMPER 5G EXPERIENCE ZONE, kde se dozví, co všechno nám 5G přinese a jak se změní svět s novou sítí. Jak ovlivní 5G vývoj chytrých měst, autonomních vozidel a robotiky? 

Na co narazíte u vystavovatelů?

Moderní domácnosti nebo malé a střední společnosti ocení Energy box od slovenského Progridtechu, který umožní vyrábět a uskladňovat zelenou energii doma či v kanceláři a snižovat a zefektivňovat energetické náklady. Další novinky a chytrá řešení pak najdete na všech stáncích ve všech třech halách veletrhu.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 166
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/plyn.png
Oblíbení dodavatelé