Všechny články označené štítkem: půjčka

 

Nejlevnější půjčka podle RPSN: Kde ji najdete?

Článek 03.07.2019, Kategorie: Půjčky, Autor: Michaela Šámalová

Nejlevnější půjčka podle RPSN: Kde ji najdete?

Hledáte půjčku, ale nevíte, jak poznáte tu nejvýhodnější? Poskytovatelé úvěrů se rádi pyšní nízkou úrokovou sazbou. Obřím písmem ji tisknou na billboardy, vylepují na okna poboček a propagují v televizi. Čím nižší „od“, tím větší prostor zabírá číslo na plakátu. Úrok však neukazuje skutečnou cenu půjčky. Indikuje pouze, o kolik naroste zapůjčená částka. Co ale poplatky za poskytnutí, vedení, předčasné splacení? Od toho je tu roční procentuální sazba nákladů neboli RPSN. Číst více »

 

Na co koukat u půjčky? Jak pro sebe najít tu pravou?

Článek 26.06.2019, Kategorie: Půjčky, Autor: Michaela Šámalová

Na co koukat u půjčky? Jak pro sebe najít tu pravou?

Půjčka může být dobrý sluha, ale taky špatný pán. Víte, jak poznáte drahý, nekvalitní či dokonce podvodný úvěr? Než se upíšete, pořádně se zamyslete, zda půjčku skutečně potřebujete. Máte dostačující důvod? Dobrá. Poradíme vám, na co u nabídek koukat a jak si vybrat ten nejlepší úvěr. Číst více »

 

Půjčka s možností vyřídit online a ihned? Kdo ji nabízí?

Článek 20.05.2019, Kategorie: Půjčky, Autor: Michaela Šámalová

Půjčka s možností vyřídit online a ihned? Kdo ji nabízí?

Potřebujete půjčku ihned, ale nechcete se upisovat podezřelým nebankovním společnostem? Naštěstí dnes již i většina důvěryhodných bank hledá způsob, jak úvěry poskytovat obratem a bez zbytečného čekání ve frontě na pobočce. Kdo tedy nabízí rychlou půjčku online a kdy můžete očekávat, že vám peníze přistanou na účtu? Číst více »

 

Zonky.cz: Jak napsat příběh

Návod 21.02.2019, Kategorie: Půjčky, Autor: Michaela Šámalová

Zonky.cz: Jak napsat příběh

Chcete si půjčit od lidí a s klidem, ale bojíte se, že váš příběh nenasbírá dostatečné sympatie? Na rozdíl od bankovních institucí, na Zonky jdete svůj úvěr prodávat na virtuální tržiště. Místní investoři se následně rozhodují, zda si vybrat právě vaši prosbu o úvěr a vložit do ní své finance. Číst více »

 

Je půjčka bez doložení příjmů cestou do pekel?

Článek 01.11.2018, Kategorie: Půjčky, Autor: Michaela Šámalová

Je půjčka bez doložení příjmů cestou do pekel?

Nemáte pravidelné příjmy a rádi byste si zažádali o půjčku? U banky s největší pravděpodobností narazíte. Zákon totiž udává všem poskytovatelům půjček povinnost prověřit klientovu schopnost splácet. Což se týká i pravidelného výdělku. V bance proto musí každý zájemce o půjčku předložit výpis měsíčních příjmů od zaměstnavatele. To pro mnohé představuje problém. Existují však nabídky, kde žadatel údajně nemusí nutně dokládat svůj příjem. Jedná se o tzv. půjčky bez doložení příjmů. Zajímá vás, čím se vyznačují, komu jsou určené a proč je najdete hlavně u nebankovních institucí? Číst více »