Internet v mobilu: 5 situací, kdy vám pomůže

 

Chytrý telefon bez internetu je jako Laurel bez Hardyho, indiánský náčelník Apačů bez pokrevního bratra Old Shatterhanda. Zkrátka moderní telefon k sobě potřebuje parťáka. Máme pro vás několik příkladů, kdy vám internet v mobilu vytrhne trn z paty.

Internet v mobiluRozhodující zápas vám už neuteče. Už nikdy nezabloudíte

Ztratili jste se v cizím městě nebo hledáte nejbližší bankomat, restauraci, čerpací stanici? Chytrý telefon vám poradí kudy kam. Na internetu najdete online mapy z celého světa, letecké snímky, 3D mapy nebo turistické a cyklistické mapy. Můžete se také virtuálně projít po ulici ve městě, kam se chystáte na výlet. Zkrátka už si nikdy nebude připadat jako bludný Holanďan.

Jízdní řády máte v malíku

Přišli jste na autobusovou zastávku, chcete se podívat na jízdní řád, ale nějaký dobrák ho strhnul. Bez internetu vám nezbude nic jiného než netrpělivě pošlapávat a doufat, že něco pojede. Kdo má ale vstupenku do online světa, si během několika vteřin zjistí, kdy spoj jede. Na internetu najdete jízdní řády vlaků, autobusů i městské hromadné dopravy.

TIP

Jsou děti v pořádku? Hlídejte je přes telefon

Moderní telefony dokáží divy. Velice snadno zjistíte, zdali jsou vaše děti ve škole, nebo dorazily v pořádku z kroužku. Aplikace se umí postarat také o kojence a zapívat jim třeba ukolébavku. Jak sledování funguje a je to legální? [Čtěte v článku]

 
 

Sociální kontakt je důležitý

Ať si říká, kdo chce, co chce, díky internetu a sociálním sítím jste ve spojení s celým světem. Můžete komunikovat s přáteli nebo spolužáky ze školy, které jste už roky neviděli. Mezi nejpopulárnější sítě patří Facebook nebo Twitter.

Jestli hledáte práci, tak je pro vás jako stvořená sociální síť LinkedIn. Pověste tam svůj životopis a třeba se na vás usměje štěstí. Patří fotografování mezi vaše koníčky? Pochlubte se svým kamarádům a nahrajte povedené umělecké záběry na Instagram.

Najděte si levný internet do mobilu Srovnat ceny

Pojďte pane, budeme si hrát

Dlouhé cestování bývá úmorné. Vyhlaste válku nudě a zabavte své rozjívené děti. Na internetu najdete nespočet her pro malé, velké i dospělé. Navíc s internetem v mobilu jste vždy v obraze. Aktuální zprávy a všechny novinky máte doslova pod palcem. Můžete se také podívat na oblíbený film, poslouchat online hudbu nebo rádio. Na internetu také najdete elektronické knihy snad většiny autorů.

TIP

Chcete ušetřit za volání? Zkuste to přes internet

Se svými blízkými si můžete povídat hodiny a hodiny, aniž by vás to něco stálo. Stačí k tomu mít internetové připojení a chytrý mobilní telefon. Můžete ušetřit tisíce korun. Přečtěte si, jak se dá volat přes internet.

 
 

Nezmeškáte zápas svého fotbalového týmu

Nemůžete fandit přímo na stadionu ani usednout k televiznímu přenosu? Nevěšte hlavu. O rozhodující zápas nepřijdete. Můžete ho sledovat na svém mobilu jak v textové podobě, tak i v obrazové. Jestli si ale chcete pouštět videa, potřebujete slušný datový limit a opravdu rychlé připojení.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 4
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/interni-bannery-mobilni-internet-2.png