Vodafone Turbo internet: Užijte si Vánoce s neomezeným surfováním

 

Neomezená data pro klienty s tarify i předplacenými kartami naděluje během Vánoc mobilní operátor Vodafone. Vánoce u Vodafonu budou trvat od 13. listopadu 2014 do 15. ledna 2015. Uživatelé služby Data nad rámec balíčku nebudou omezeni žádným limitem při surfování na rychlém mobilním internetu, který pokrývá 95 % české populace.

neomezený internet 

Vánoce o Vodafonu začínají už 15. listopadu. Ježíšek od Vodafonu „vleze“ do mobilu všem zákazníkům, kteří si nejdříve zaplatí službu mobilního internetu od tohoto telefonního operátora. Pak ale mohou surfovat bez datového limitu, ať si pořídili službu s jakýmikoli parametry.

Vodafone Vánoce: Neomezený internet a chytré telefony za 1 Kč

Surfaři na internetových vlnách tak mohou sáhnout po tom nejlevnějším balíčku a na dva měsíce si vyzkoušet, jaké to je užívat si neomezeného datového limitu. Půjde o velmi rychlý internet, tedy o kombinaci sítí 3G a LTE.

"Vnímáme, že někteří zákazníci nevyužívají všechna data, která mají v rámci svého tarifu k dispozici. Existují také zákazníci, kteří se blíží vyčerpání svého měsíčního objemu a zbytečně omezují surfování, aby ho nepřekročili. Těm všem chceme dát možnost vyzkoušet si během vánočního období neomezené surfování zdarma.”

- Petr Dvořák, viceprezident Vodafone pro nefiremní zákazníky
Najděte si nejlevnějšího operátoraSrovnat ceny

Neomezená data nejsou jediným vánočním dárkem. Připravena je také nabídka chytrých telefonů pro věrné zákazníky s podporou rychlých dat díky technologii LTE, které si zákazníci mohou pořídit s počáteční platbou od 1 Kč.

Krasobruslař Tomáš Verner vás zve na volnou jízdu

Do propagace neomezeného datového limitu se připojí také známá tvář českého krasobruslaře Tomáše Vernera. Vánoční nabídku Vodafonu doprovodí kampaň s heslem „Máme pokryto, volná jízda začíná“, která se ponese v duchu krasobruslení.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 5
 

 
Oblíbení mobilní operátoři