Zonky.cz: Jak napsat příběh

 

Chcete si půjčit od lidí a s klidem, ale bojíte se, že váš příběh nenasbírá dostatečné sympatie? Na rozdíl od bankovních institucí, na Zonky jdete svůj úvěr prodávat na virtuální tržiště. Místní investoři se následně rozhodují, zda si vybrat právě vaši prosbu o úvěr a vložit do ní své finance.

zonky příběhy 

Záleží na vaší schopnosti přesvědčit potenciální investory, že zrovna váš projekt stojí za podporu? Pravou je, že měsíčně se jen velmi malinké číslo žadatelů setká s neúspěchem. Přesto vrhá dobře napsaný příběh na klientovu prosbu o půjčku světlo důvěryhodnosti. Zajímá vás, jak nejlépe získat kýženou náklonnost vašeho publika?

Tržiště Zonky

Vymyslete informativní titulek.

 

Za necelé čtyři roky pomohli investoři refinancovat nevýhodné úvěry více jak 10 000krát.

 

Nejlepší je, když stačí pár slov a potenciální investor ví, o co se jedná. Nadpis „Jiné“ nikomu nic neřekne. Nestyďte se přiznat, že peníze potřebujete na refinancování špatného dluhu. „Osvobodit se od nevýhodné půjčky“ okamžitě vytváří příběh a dokazuje vaši schopnost analyzovat vlastní situaci a snahu posunout se dál.

Zaujměte oči.

Zonky.cz vám nabídnou vlastní fotobanku, ze které si můžete vybrat úvodní obrázek. Opakující se vizuál už ovšem investory nudí k smrti. Jděte jinou cestou a použijte vlastní fotografii. Návštěvníci portálu si propojí váš příběh s unikátním vizuálním prvkem a lépe si ho zapamatují.

Nepůjčujte si na zbytečnosti. Úvěry na dovolené, estetické operace či luxusní zboží by neměly ohrožovat váš rozpočet.

Buďte otevření, upřímní a struční.

Přestože najdete na Zonky.cz úspěšné nevyplněné žádosti, doporučujeme příběh napsat a nic nezakrývat. Vysvětlete svou situaci a způsob, jak vám půjčka pomůže ji řešit. Buďte struční. Text by měl mít strukturu a odstavce. Využijte odrážek.  

zonky půjčka 

Jestliže refinancujete, napište částku, kterou měsíčně aktuálně platíte. Investor vidí, že úspěšně splácíte nákladnější úvěr a jeho obavy se zmírní. Buďte transparentní ohledně svých plánů splatit půjčku dříve a o svých příjmech a nákladech.

Svůj příběh můžete měnit. Časté změny však snižují vaši důvěryhodnost.

Plánujte.

Kdy mohou investoři nejvíce postrádat své peníze? Pravděpodobně těsně po získání mzdy. Proto zvažte, zda není nejlepší uveřejnit svou žádost v druhé polovině měsíce, kdy většina dostává výplatu.

Odpovídejte na dotazy.

Investoři často chtějí zjistit další informace ohledně vaší situace, aby si udělali dobrý obrázek o vaší úvěruschopnosti. Buďte na stránce přítomní, odpovídejte rychle a jasně. Nesnažte se vykroutit z nepříjemných otázek a snažte se vždy působit slušně.

Je pro vás půjčka na Zonky.cz nejlepší možností?Srovnání půjček

Pojistěte se.

I tato informace hraje pro investory velkou roli. Mají jistotu, že pokud ztratíte schopnost splácet, nebude to zas takový problém. Navíc i vy budete v noci lépe spát.

Hodně štěstí.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0