Zuno půjčka – vše o půjčce

 

Recenze bankovních úvěrů si tentokrát vzala na paškál Zuno půjčku. Banka láká klienty na online služby a vyřízení veškerých požadavků bez docházení na pobočku. Je tomu skutečně tak? Co potřebujete, abyste půjčku získali?

prázdná peněženka  Zuno si na domácím trhu buduje pověst moderní banky, která šetří svým klientům čas. Hlavní komunikační kanál představuje internetové a telefonní spojení. Veškeré náležitosti, včetně půjčky vyřídíte bez docházení na pobočku. O Bankovní půjčku se žádá pomocí jednoduchého online formuláře, jehož vyplnění zabere sotva deset minut. 17 minut. Takový je rekord doručení peněz na účet žadateli o půjčku. Ne každý má však takové štěstí. Doba na získání peněz je proměnlivá. V některých případech zabere i pět dní.

Parametry půjčky

Zuno půjčka slibuje sympatickou roční úrokovou sazbu již od 6,9 %. Banka drží úrok při zemi po celou dobu trvání půjčky. Zásadní otázka však zní: Kolik si lze půjčit? Banka poskytuje drobné úvěry od 7 500 korun až po půl milionové půjčky. Splátky si můžete rozložit na 6 až 72 měsíců. Sami si zvolíte datum splátky. Ideálně na období těsně po výplatě. Zajímavě vypadá i nabídka splátkových prázdnin. Stačí si vybrat jeden měsíc v roce, kdy vás nebude půjčka tížit, protože nebudete muset splácet. Jak se na moderní finanční společnost sluší, absurdní poplatky za vedení a zřízení bankovní půjčky po vás nikdo chtít nebude.

Sjednejte si bezpečnou půjčku     onlineSjednat půjčku

Co musí žadatel splnit

Ačkoliv se Zuno profiluje jako otevřená banka, musíte splnit určité podmínky, aby vám půjčku schválili. Minimální věk pro žadatele o úvěr se liší. Dovršením plnoletosti mohou o půjčku zažádat všichni, kteří pracují na zaměstnanecký poměr. Ti co se živí jako OSVČ musí být starší 21 let. Čistý měsíční příjem musí dosahovat nejméně 6 250 Kč, takže šance na poskytnutí úvěru mají i důchodci. Kdo je student, na mateřské dovolené, v domácnosti nebo nezaměstnaný, půjčku zcela jistě nezíská. Další nezbytností je vlastnictví běžného účtu v Zuno. Naštěstí jeho zřízení nic nestojí. Dlužníci mohou na úvěr zcela zapomenout. Banka si své klienty prověřuje v databázích Credit Bureau a SOLUS.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1