T-Mobile spustil mobilní televizi. Měsíčně stojí 119 Kč

 

Mobilní televizi od T-Mobile budou moci zákazníci využít pro dvě zařízení (např. chytrý telefon a tablet). Konkurenční služba od O2 ale nabízí dokonce sledování mobilní TV na čtyřech zařízeních pod jedním účtem. Čím chce tedy T-Mobile přitáhnout nové zákazníky?

mobilní telefonyMobilní televizi od T-Mobile spustí jeden uživatel na dvou zařízeních. 

Po pilotním testování se T-Mobile rozhodl přejít do komerčního provozu. Zpoplatněnou službu Mobilní Televize nabízí od 2. února. Můžete si vybrat ze dvou tarifů.

Za mobilní televizi zaplatíte 119 nebo 299 Kč za měsíc

Základní tarif Mobilní televize START zahrnuje 17 nejsledovanějších televizních kanálů a stojí 119 Kč. Rozšířený tarif Mobilní Televize Komplet obsahuje 32 kanálů včetně exkluzivních, sportovních, dokumentárních a dětských programů za cenu 299 Kč měsíčně.

Se službou Mobilní televize lze také programy pustit až 48 hodin po odvysílání nebo si je nahrát a uložit na 7 dní. Nově je také spuštěna doplňková služba Videotéka, která za 89 Kč měsíčně zahrnuje desítky klasických i méně známých, nezávislých filmů.

Užijte si moře dat s neomezeným tarifemZjistit více

Zákazníci, kteří dnes využívají některý z tarifů S Námi, si mohou službu snadno aktivovat prostřednictvím webového portálu. Mobilní televizi je možné využívat na dvou zařízeních pod jedním uživatelským účtem, například tedy na mobilním telefonu a tabletu současně.

Služba Mobilní Televize přináší do mobilních zařízení kvalitu obrazu v rozlišení PAL 576i a k dispozici je aplikace pro platformu Android a iOS.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0
 

 
Oblíbení mobilní operátoři