Přišla konečně revoluce? T-mobile nově nabízí neomezená data na léto

 

V Česku jsou drahá mobilní data předmětem diskuze už delší dobu. Otázka, proč platíme tolik, kolik platíme, už pálí i některé politiky. Dnes se však na internetu objevila zpráva, že se blýská na pořádnou letní bouři v moři operátorů. T-mobile nabízí neomezená data na léto. Jak si je ulovit a konečně si pořádně zasurfovat, i když zrovna nejedete k vodě?

neomezená data od T-mobileZdroj: T-mobile 

Neomezená data na léto v ČR i v zemích Evropské unie. S touto peckou přišel dnes T-mobile a celý tuzemský internet se může zbláznit. Balíček nekonečných internetových vln si můžete aktivovat již od čtvrtka 20. června. Surfovat na něm půjde měsíc, následně je potřeba si ho aktivovat znovu. Celá akce končí 31. srpna, kdy se balíček sám vypne. Nehrozí vám tudíž žádné předražené automatické prodlužování. Ptáte se, zda to není jen krásný sen? Není. Jak získat možnost surfovat bez starostí celé léto?

Neomezená data na léto pro každého

V zemi T-mobile se s GB roztrhl pytel. Neomezená data si tak mohou pořídit lidé s tarifem i ti, co upřednostňují predplacené karty. Máte-li tarif s datovým limitem, stačí si aktivovat daný balíček a můžete surfovat zdarma. Stejně snadno k balíčku přijdou i majitelé předplacenky, kde je ovšem podmínkou měsíční nebo roční datový tarif. Neomezená data na léto si aktivujete v aplikaci Můj T-Mobile a můžete začít sjíždět vlny.

Najděte si tarif s pořádnou porcí dat za pár kaček

 

Nejste klientem a chcete také neomezená data? Stačí si pořídit Twist V Síti. Jedná se o novou SIM kartu, za kterou zaplatíte 200 Kč a stejnou částku získáte v podobě nabitého kreditu. Za kredit si následně zakoupíte balíček Internet v mobilu na měsíc (za 99 Kč) a k němu dostanete neomezená data v rámci letní akce. Další měsíc znovu dokoupíte balíček a na konci prosurfovaných prázdnin vám z kreditu zbydou 2 Kč. 

„První nabídka svého druhu na sebe nechala chvilku čekat, o to je ale zajímavější. T-Mobile jako první operátor nabízí všem zákazníkům, co si zaplatí nějaký datový balíček, data neomezená a platí to i pro předplacené karty, tedy nabídka je nečekaná hned 2× a potěšit může opravdu každého zákazníka v T-Mobile síti. Uvidíme, jak se k tomu postaví konkurence, Vodafone plánuje na 19. 6. představení vlastních novinek. Celé to vypadá, jako že se tlak politiků na operátory může opravdu vyplácet. Na druhou stranu je nutné počkat na konec akce, tedy konec prázdnin a co nabídne T-Mobile potom."

- Lukáš Kaňok, analytik Ušetřeno.cz
Víte, co je to buzz marketing?Zjistit víc
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 4
 

 
Oblíbení mobilní operátoři