Znáte Předpladenku? Novinka od O2 umožní neomezené volání za dvacku denně

 

​Už jste slyšeli o Předpladence? Nejde o překlep, ale o novou předplacenou službu, kterou představila společnost O2. Produkt existuje ve dvou variantách, které potěší zejména klienty, kteří telefon využívají k volání a posílání SMS zpráv. Internetové závisláky Předpladenka příliš nenadchne.

mobilní telefon a zápisníkPředpladenka zákazníkům umožní mít kredit pod kontrolou. 

Nová služba nedostala své jméno PředplaDENka náhodou, neboť díky ní zákazníci operátora zaplatí pouze za dny, kdy ze svého telefonu uskuteční odchozí volání, pošlou SMS nebo se připojí k internetu. Podle O2 Předpladenka klientům umožní mít kredit pod maximální kontrolouDen volání si klient kdykoliv aktivuje odchozím hovorem nebo připojením k internetu, případně odesláním SMS zprávy. Po aktivaci služby je možné ji využívat do půlnoci téhož dne.

Ušetřete až 40 % na mobilním tarifu. Víme, jak!

 

„Ze statistik z naší sítě vyplývá, že zákazníci předplacených karet volají průměrně šest dnů v měsíci a hlídají si délku a počet hovorů. Těmto zákazníkům umožní naše nová nabídka volat bez starostí, do jaké sítě jejich hovor směřuje a jak dlouho trvá."

- Silvia Cieslarová, ředitelka pro mobilní segment O2

Klienti mohou vybírat ze dvou možností

Předpladenka bude nejen pro stávající klienty O2 dostupná ve dvou variantách:

  • Den volání zahrnuje neomezené volání do všech sítí v rámci České republiky a zákazník za ni zaplatí 20 korun denně. Každá odeslaná SMS pak vyjde na dvě koruny.
  • Den volání + SMS je o pět korun denně dražší a kromě neomezeného volání obsahuje také neomezené tuzemské posílání SMS.
 
Chcete mít výdaje za telefon pod kontrolou i vy?

Internetové nadšence Předpladenka nepřesvědčí

Předpladenka cílí na zákazníky, kteří mobilní telefon využívají převážně k volání a SMSkování, a to spíše sporadicky než denně. Klientům, kteří chtějí být stále online, nová služba stačit nebude. V ceně Předpladenky je sice zahrnuto neomezené připojení k internetu, jená se ovšem pouze o tzv. Internet pro zprávy a chat s rychlostí připojení 32 kb/s. Ten sice zákazníkům dovolí využívat například aplikace WhatsApp, Messenger či Viber k posílání internetových zpráv, ale pohodlné surfování neumožní.

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro Předpladenku, ale zároveň chtějí pracovat s internetem, si tak musí za 150 korun dokoupit třicetidenní datový balíček, který obsahuje 500 MB dat.

TIP

Mobilní otazníky: Víme, co vás zajímá o mobilních telefonech!

 

Nová služba bude pro všechny dostupná od září

Předpladenku budou v následujících dnech moci vyzkoušet všichni stávající klienti O2 s předplacenými kartami. Zájemci si službu mohou aktivovat na bezplatné lince O2 nebo osobně v některé ze značkových prodejen operátora. Pokud zjistí, že jim Předpladenka nevyhovuje, mohou se vrátit ke svému původnímu tarifu.

Noví zákazníci, které nabídka osloví, budou Předpladenku moci získat v září, kdy bude předplacenka s tarifem Den Volání k dostání na obvyklých prodejních místech předplacených karet, tedy v prodejnách O2, v obchodních řetězcích, trafikách či webu.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 24
 

 
Oblíbení mobilní operátoři