Víme, jak snížit vaše telefonní účty za mobil

 

Prosekáme vás džunglí mobilních tarifů. Nejlevnější nabídku přesně podle vaší „telefonní spotřeby“ si najdete v naší kalkulačce během 2 minut. Zkuste to a přesvědčte se, že i vaše účty za telefon mohou klesnout. Jak na to?

muž telefonujícíPrůměrně můžete volbou levnějšího tarifu ušetřit i stokoruny měsíčně. 

Ceníky mobilních operátorů nepatří zrovna mezi napínavé čtení, u kterého se tají dech. Jenže když vám každý měsíc dorazí účet za telefon, možná se vám zdá, že se ocitáte v hororu kvůli tomu, jakou hromadu peněz jste zase provolali nebo propsali v SMS zprávách. Nepropadejte panice, situaci snadno vyřešíte použitím chytrého srovnávače tarifů.

Ušetřete až 40 % na mobilním tarifu. Víme, jak!

 

Ceny mobilních tarifů najdete na jednom místě

Levné volání, zprávy či data do vašeho mobilu ale nemusíte hledat po všech čertech. Prošmejdili jsme ceny mobilních tarifů u velkých i virtuálních operátorů, takže je snadno porovnáte online na jednom místě během pár minut.

Krok za krokem k nižším platbám za telefon

Výpočet úspory s výhodnějším tarifem v naší kalkulačce není žádná jaderná fyzika.

U paušálu stačí sáhnout po faktuře za telefon, kde zjistíte, kolik měsíčně provoláte, pošlete SMS i MMS nebo stáhnete mobilních dat. U předplacených karet si místo shánění faktury poradíte nahlédnutím do nastavení telefonu.

Kalkulačka rychlostí blesku seřadí všechny tarify, které odpovídají vašim požadavkům, od nejlevnější po nejdražší nabídku.

Při výběru tarifu na míru se ale nejspíš nebudete rozhodovat jenom podle ceny. Chcete předplacenou kartu nebo měsíční paušál? Potřebujete tarif, kde se převádějí volné minuty do dalšího období? Zajímáte se jen o produkty bez závazku nebo vám nevadí ani smlouva na dobu určitou (běžně 12 až 24 měsíců), která slibuje nižší ceny? Vše důležité včetně použité tarifikace i časově omezených akcí se dozvíte z doplňujících informací konkrétního produktu. 

Skoncujte s drahými účty za telefonNajít levný tarif

Pokud už jste si vybrali tarif svých snů, další postup bude jednoduchý. Vyplníte krátký online formulář a my vám po obdržení objednávky zavoláme pro doladění všech detailů. Do tří dnů pak můžete čekat, že u vašich dveří zazvoní kurýr s novou smlouvou, abyste si co nejdříve mohli užívat levnějšího volání.

3 důvody, proč si ulehčit hledání výhodného tarifu s Ušetřeno.cz

1. Operátoři nám prozradili svá tajemství

Ke všem akčním nabídkám se zákazník nedostane, i kdyby strávil přelouskáváním všech ceníků od různých operátorů několik hodin. Jako poslední eso v rukávu si totiž mobilní operátoři schovávají neveřejné nabídky za výrazně nižší ceny.

V běžně dostupných dokumentech a bohužel ani v naší kalkulačce tyto trháky nenajdete. Ale operátoři nám své pikantně levné tarify odhalili, proto je pomůžeme sjednat i vám. Stačí, když nám zanecháte telefonní číslo, abychom vás mohli kontaktovat s výhodnou nabídkou.

2. Skočte si k nám kdykoli pro nejčerstvější „křupavé“ ceny

Data za volání, SMS, počty volných minut i další drobnosti průběžně aktualizujeme, takže se můžete se spolehnout, že u nás najdete vždy nejnovější údaje.

3. Na nudnou administrativu nezůstanete sami

Našli jste mobilní tarif, který vám vyhovuje, ale nevíte, jak se bezbolestně zbavit starého? Provedeme vás celý procesem změny operátora. Zodpovíme veškeré otázky, upozorníme vás na možné chytáky ve smlouvě a připravíme potřebné dokumenty pro přechod na levnější tarif, ať se dlouho netrápíte s administrativou.

A co vy? Už šetříte na volání?Chci začít
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 7
 

 
Oblíbení mobilní operátoři