Mobilní Vánoce: Operátoři lákají klienty na data, telefony za výhodné ceny i powerbanky

 

Vánoce jsou pro obchodníky klíčovým obdobím v roce, a proto v těchto týdnech jejich snaha nalákat co nejvíce zákazníků roste. Aby společnosti potenciální klienty přesvědčily o tom, že si mají vybrat právě jejich produkty, neváhají jim nabídnout speciální sváteční bonus nebo dáreček. Co letos pro své stávající i budoucí zákazníky připravila trojice největších českých operátorů?

vánoční stromek s dárkyPřiměly Vánoce 2016 operátory ke štědrosti? 

Obchodníci dobře vědí, že lidé na zvýhodněné nabídky, bonusy a dárky zdarma slyší, a tak se před Vánoci předhánějí v tom, který z nich pro své stávající i nové klienty připraví tu nejlákavější nabídku. Do „honu“ na zákazníky se každoročně zapojují také mobilní operátoři, kteří hýří bonusy a dárky. Pokud uvažujete o prodloužení smlouvy nebo pořízení nového tarifu, telefonu nebo třeba tabletu, může se vám vánoční velkorysost operátorů skutečně vyplatit. Pro kterého zástupce tuzemské „velké mobilní trojky“ se rozhodnout?

 
Hledáte nový tarif? Srovnání nabídek vám ušetří čas!

O2, kromě obligátních telefonů za sníženou vánoční cenu, novým i stávajícím zákazníkům nabízí hned několik dárků a bonusů, z nichž každý cílí na jinou skupinu uživatelů mobilních služeb. Operátor pro klienty připravil odměnu v podobě balíčku neomezeného volání po dobu dvou zúčtovacích období k jakémukoliv tarifu, který nomezené služby nezahrnuje. Nabídka platí pro věrné zákazníky i nováčky. Ti, kteří neomezené volání už mají, si mohou vyzvednout balíček 10 GB dat nad rámec sjednaný ve smlouvě. Tento datový balík lze využívat v období mezi aktivací a následujícím vyučtováním a dále po další dvě zúčtovací období.

Divákům digitální televize O2 TV operátor dopřál větší porci programů, které si bezplatně mohou užívat do konce roku. Uživatelé, kteří si předplatí produkt O2 TV L pak na dva měsíce získají kompletní nabídku programů včetně HBO. Na zájemce o mobilní internet s 5 či 10 GB dat čeká dárek v podobě 10 GB měsíčně navíc. Nášup klienti obdrží hned po aktivaci služby a užívat si ho mohou dvě následující zúčtovací období.

Operátor svou vánoční nabídku podpořil také reklamní kampaní, ústřední televizní spot s babičkou, kterou rodina zabraná do displejů chytrých telefonů nedopatřením zapomněla na nádraží, ovšem příliš velké nadšení nesklidil:

T-Mobile před Vánoci hraje spíše na „hmotnou“ notu, a tak letos klientům nabízí dvojice telefonů za cenu jednoho, a to od cenově dostupných kombinací až po přístroje pro náročnější uživatele. Zvýhodněné ceny mobilů platí pro české zákazníky při uzavření či prodloužení smlouvy na 24 měsíců. Zvažujete-li pořízení více než jednoho telefonu, pak se vyplatí o této nabídce zauvažovat.

Ke každému telefonu nebo tabletu, který si zákazníci u T-Mobile do konce roku 2016 pořídí, dostanou v rámci motta Nabité vánoce jako dárek praktickou powerbanku, která jejich přístroji dodá potřebnou šťávu. Přenosnou dobíjecí stanici si navíc klienti během celého příštího roku budou moci kdykoliv přijít vyměnit, i opakovaně, za plně nabitou. Výměnu bude možné realizovat v libovolné prodejně operátora a rovněž na pobočkách jeho sesterské společnosti Slovak Telekom na Slovensku. Pro klienty z řad žáků a studentů pak T-Mobile připravil nabídku, jejíž součástí jsou při podpisu smlouvy na 24 měsíců, balíčky dat navíc.

 
Pořizujete tablet? Pak by to asi chtělo i mobilní internet. Podívejte se, jaké máte možnosti!

Sváteční reklamní kampaň operátora navazuje na prověřenou sérií lékařských spotů s Ivanem Trojanem a Václavem Neužilem, kteří společně působí v pražském Dejvickém divadle. I vánoční reklamy se nesou na humorné vlně, jejímiž ústředními postavami jsou rodiče očekávající příchod potomka:

Poslední ze tří největších tuzemských operátorů ve své vánoční nabídce zkombinoval „přízemní“ radost z nového mobilu s možností podpořit handicapované. Pro věrné zákazníky si Vodafone připravil nabídku LTE telefonů za 1 Kč, k nové smlouvě či prodloužení té stávající zákazníkům k telefonu nabízí druhý do páru, za který opět zaplatí symbolickou korunu.

Kromě telefonů Vodafone připravil akci, jejímž cílem je pomoci vozíčkářům. Každý klient najde v aplikaci Můj Vodafone balíček zahrnující 10 GB dat, který bude aktivní pro aktuální a následující zúčtovací období. Celkem je tedy možné získat až 20 GB dat. Pokud se ale zákazníci rozhodnou, že by raději podpořili dobrou věc, mohou svá data věnovat vozíčkářům, kterým internet v mobilu může značně usnadnit život.

S motivem vozíčkářky Vodafone pracuje i v sérii svátečních reklamních spotů. V nich se rodina, se kterou se v reklamách operátora můžete setkat už delší dobu, na chvíli rozroste o nového chlupatého kamaráda:

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 7
 

 
Oblíbení mobilní operátoři