Operátoři nadělují levnější telefony, data i PlayStation 4

 

Vánoce jsou pro obchodníky ekvivalentem žní, proto se předhánějí, kdo získá nejvíce nových zákazníků a klientů pomocí speciálních akcí a nabídek. To je ideální příležitost pro zákazníka porozhlédnout se po lepším produktu, než jaký aktuálně využívá. Abychom vám hledání usnadnili, sepsali jsme seznam zajímavých bonusů, které v rámci letošních Vánoc nabízí operátoři stávajícím i budoucím klientům.

vánoce 2018 operátoři 

Lidé na speciální akce prodejců moc dobře slyší a to obzvláště o Vánocích, kdy jsou všichni o něco více naklonění propadnout nakupovací horečce. A přestože spoustu věcí můžete sehnat v povánočních výprodejích, výhodné tarify a odměny od operátorů jsou povětšinou časově omezené. Z toho vzniká na trhu strkanice, ze které nejvíce těží zákazník. Váháte, zda prodloužit smlouvu, vyměnit starý telefon za nový nebo pořídit dětem k Vánocům herní konzoli? Pak přichází vaše chvíle.

 
Srovnejte si tarify a zjistěte, zda máte ten nejlepší

Pro dárky se letos chodí k O2

Alespoň to operátor tvrdí ve své letošní vánoční kampani. V rámci akce nabízí novým zákazníkům bonus v hodnotě až 20 000 Kč. Ten lze využít na koupi nového telefonu, notebooku nebo tabletu. Je ovšem nutné si k tomu pořídit tarif v rámci O2 spolu za adekvátní cenu. Pro stávající klienty platí stále nabídky v rámci programu O2 extra a zároveň si při dobití mohou vyzvednout až 5 GB dat zdarma. Do 30. listopadu navíc lze zažádat o slevu až 3 000 Kč na jeden z telefonů značky Huawei.

K balíčku kombinujícím pevný a mobilní internet si klienti mohou zažádat o notebook Lenovo ideapad S130 11 spolu s modemem a dohromady za ně doplatí jednorázovou sumu v hodnotě 495 Kč. Zákazníci tak budou na super notebooku využívat plnohodnotné připojení doma i na cestách. 

Kampaň uvádí ikonická plešatá robotka s nadpřirozeně modrýma očima. Komunikace je jednoduchá a jasná. Vánoční nálada z ní však moc cítit není.

 

Vodafone slaví Vánoce po celý rok

Červený operátor sází na romantickou vánoční náladu. Ve dvou videích zároveň uvádí svou vánoční kampaň a pozoruje roztomilý příběh lásky na první pohled. Také tak trochu motivuje koukat při chůzi do telefonů, ale z osobní zkušenosti spíš než do Ondřeje Sokola vrazíte do lampy, z čehož budou mít Vánoce alespoň kolemjdoucí. Místo toho, aby však oslavoval operátor jen jeden den v roce, nabízí svým zákazníkům čerpání výhodných Vodafone passů po celý rok. Každý měsíc má klient nárok na sedm denních passů, které mu umožnují užívat určité aplikace, aniž by čerpal internetová data.   


Vodafone evidentně zná jednu z nejhorších nočních můr vlastníků chytrých telefonů. Rozbitý display. Není totiž nic horšího, než se radovat z nového luxusního smartphonu a najednou vidět, jak ve zpomaleném záběru přístroj padá střemhlav k zemi. Proto nabídne operátor svým klientům, co si k Vánocům pořídili nový telefon, výměnu prasklého skla zdarma

 

Během sledování videí v rámci Vodafone passu mohou být odečtena data za reklamu přehranou před konkrétním videem ze základního datového balíčku.


Šťastné a bohaté přeje T-Mobile

Vítejte v hotelu Růženka, kde se letos slaví nejbohatší Vánoce. Heslo kampaně je totiž: „Čím víc, tím víc.“ Motto odkazuje na službu Magenta 1, která nabízí spojení několika služeb pod jednu smlouvu a právě z toho vzniklo, že čím více služeb, tím více výhod. Stávajícím i novým zákazníkům Magenty 1 nabízí T-Mobile možnost pořídit si telefon, notebook nebo padesátipalcovou televizi za ceny od jedné koruny. Hráči ocení PlayStation 4 s tříměsíčním předplatným PS+ a s hrami Driveclub, Horizon Zero Dawn a Ratchet & Clank.   


Vánoční bonusy se nevyhnou ani „Twisťákům“, neboli lidem, co si dobijí karty kreditem. Ti získají 20 % bonusového kreditu vždy k prvnímu dobití v měsíci dosáhující minimální hodnoty 300 Kč. Pokud klient k dobití využije aplikaci Můj T-Mobile, získá 25 % kreditu navíc. Pod stromeček nadělil operátor také nové Twist karty s 2 GB dat a 100 Kč kreditu, které budou k sehnání do konce roku. Co se týká předplacených karet, naznačil operátor, že na začátku prosince přijdou další novinky.

Dvě za cenu jedné nabízí Tesco Mobile

Do konce roku nabízí operátor slevu 50 % na balíčky MAXI a EXTRA. 

Vyberte si dárek od Blesk mobil

Stačí si dobít minimálně 200 Kč a zákazník dostane možnost získat slevu 50 % na volání a SMS nebo 50 % slevu na internet do mobilu. Akce potrvá taktéž do konce roku.

Jaké jsou ceny volání?Porovnat ceny volání
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 4
 

 
Oblíbení mobilní operátoři