Mobilní operátor Vodafone půjčuje na dobití kreditu

 

Chybí vám peníze na dobití kreditu? Operátor Vodafone vám je bez ptaní půjčí. Kredit vám dobije na 50 korun. Tato půjčka bude jeho klienty stát 5 Kč navíc, které automaticky uhradí při dalším dobití. Pro půjčení peněz na kredit nemusíte splnit skoro žádné podmínky. Zjistěte jediné dva požadavky, které si Vodafone klade.

mladá žena telefonujeNemáte na kredit? Vodafone i O2 vám půjčí peníze. 

Vodafone se nebude starat o zůstatek vašeho bankovního účtu, klepajícího exekutora, který se dobývá k vám do bytu, anebo o mínus na vaší kreditní kartě. Vaše finanční situace mobilního operátora zkrátka nezajímá.

Jaké podmínky pro dobití kreditu u Vodafonu musíte splnit?
  • Předplacenou kartu mít aktivovanou aspoň tři měsíce.
  • Zároveň musela být karta v minulosti dobita minimálně částkou 500 korun.

Kde půjčku na kredit od Vodafone klient získá?

Jakmile klesne kredit zákazníka pod hranici 50 korun a bude chtít uskutečnit hovor, operátor mu půjčku automaticky nabídne. Anebo bude možné vyžádat si tuto službu zasláním SMS zprávy s textem KPZ 50 na telefonní číslo 7700. Zkratka KPZ znamená kredit poslední záchrany.

Kredit poslední záchrany = půjčka s úrokem 10 %

Za půjčku na dobití kreditu zaplatí klient pětikorunu. Půjčku bude moci každý využít i opakovaně. Samozřejmě když zákazník vyrovná svůj předešlý dluh na kreditu.

Vodafone není první mobilním operátorem, který svým telefonním uživatelům poskytuje půjčku na dobití kreditu. O2 začalo půjčovat na kredit již v roce 2010. U tohoto operátora vám ale půjčí pouze 30 Kč. Vypůjčený kredit musíte uhradit při dalším dobití do 7 dnů, aby byla služba O2 rezerva zdarma. V opačném případě zaplatíte navíc také 5 korun za poskytnutí půjčky.

Jaké podmínky musíte splnit pro půjčku na kredit od O2?

"Doplňkovou službu O2 Rezerva může využít klient, který užívá O2 Předplacenou službu na dané SIM kartě déle než 6 měsíců, za poslední 2 měsíce dobil minimálně 200 Kč včetně DPH, jeho kredit je nižší než 20 Kč včetně DPH a nedluží O2 kredit z předchozího využití doplňkové služby O2 Rezerva.”

- Ceník O2 platný od 20. září 2014
Najděte si nejlevnějšího operátoraSrovnat ceny
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 6
 

 
Oblíbení mobilní operátoři