Vodafone nově nabízí předplacené karty a tarify pro mladé bez závazku. Vyplatí se Karta 26?

 

Paušální tarif pro mladé bez závazků za 494 Kč dostal mladší sestru. Předplacená karta pro lid do 27 let se jmenuje Karta 26. Komu bude předplacenka za 149 Kč nebo 249 Kč vyhovovat?

žena fotografující památkuTarif 26 i Kartu 26 získáte zcela bez závazků. 

Velká porce dat, volání a SMS bez nutnosti podepisovat písemnou smlouvu - vlastnosti úspěšného tarifu pro mladé teď Vodafone přináší i majitelům předplacených karet.

K Tarifu 26 dostanou mladí slevu na nový telefon

Balíčky ke kartě za atraktivní ceny pro mladé doplní v nabídce výhodný tarif bez nutnosti podepisovat písemnou smlouvu. Obě řešení bude mobilní operátor Vodafone propagovat pod názvem Karta 26 a Tarif 26 v nové kampani s mottem: „Nečekám. Žiju.“

Dnes už si tak mladí mohou vybrat mezi předplacenou kartou či tarifem, Vodafone nabízí obojí výhodně. K Tarifu 26 lze navíc do 15. 11. 2015 získat extra slevu 500 Kč na kterýkoli telefon z LTE portfolia.

Karta 26 s neomezeným voláním stojí 149 korun

Jednou z výhod nové Karty 26 pro mladé je možnost volby. Zákazníci si budou moci vybrat, jestli chtějí za zvýhodněnou cenu využívat data a SMS, nebo volání, anebo obojí současně.

Ušetřete za volání i SMS s výhodnějším tarifem Kalkulačka tarifů

Ti, kdo upřednostňují volání, získají za 149 Kč měsíčně balíček neomezeného volání v síti a 100 volných minut do ostatních sítí.  Zájemci o data a SMS si za 100 Kč měsíčně mohou aktivovat balíček 500 MB dat pro připojení k internetu a neomezené SMS v síti.

Vodafone nabídka pro mladé
vlastnosti nabídky Karta 26 Tarif 26
mobilní data 500 MB dat 1,2 GB dat
SMS neomezeně v síti neomezeně do všech sítí
volání Neomezené volání v síti + 100 minut do ostatních sítí 600 minut do všech sítí
cena volání po vyčerpání volných jednotek nebo v jiné síti 3,50 Kč/min 5,03 Kč/min
měsíční cena bez závazků 249 Kč 494 Kč

Exkluzivní nabídku pro mladé bude možné získat v e-shopu i na prodejnách Vodafonu. V obou případech bude nutné doložit věk. Nabídku mohou využít i stávající zákazníci Vodafone.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 4
 

 
Oblíbení mobilní operátoři