Vodafone rozdává až 1 GB dat navíc k tarifům na 2 roky

 

Do konce května „přibalí“ Vodafone 250 MB až 1 GB dat všem zákazníkům, kteří si pořídí vybraný mobilní tarif na 24 měsíců přes e-shop operátora. Jaké jsou další podmínky akce Zvětšení datového balíčku na 2 roky zdarma?

mobilní tarifPři změně tarifu po aktivaci služby Zvětšení datového balíčku zdarma klient ztrácí nárok na dodatečná data. 

Na přídavek mobilních dat se mohou těšit noví zákazníci, kteří si skrze e-shop Vodafonu koupí jeden z vybraných tarifů spolu s telefonem, tabletem nebo modemem, jež podporuje technologii LTE (Turbo internet). Ale štědrá květnová nabídka se neomezuje pouze na nové klienty Vodafonu.

Stávající zákazníci operátora dostanou porci dat navíc, pokud svou aktuální smlouvu prodlouží na další dva roky a zároveň jim do konce smluvního období nezbývá více než 10 měsíců. Týká se to těch, kteří si již mobilní zařízení od Vodafonu dříve zakoupili, anebo si jej nově pořídí k prodlouženému mobilnímu tarifu.

1 GB zdarma nejen k tarifům Red

Při splnění podmínek akce a nákupu či prodloužení smlouvy u tarifů Smart 100 nebo Smart 250 se datový limit zákazníka navýší každý měsíc o 250 MB po dobu trvání dvouleté smlouvy.

O dodatečný 1 GB se datový balíček nafoukne při využití tarifů Red LTE, Red LTE Super, Red LTE Premium, Tarif pro studenta, Mobilní připojení 4 GB a Mobilní připojení 10 GB.

Ušetřete za volání, SMS i mobilní internetSrovnat tarify

Akční nabídka Zvětšení datového balíčku na 2 roky zdarma od Vodafonu končí 31. 5. 2015.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2
 

 
Oblíbení mobilní operátoři