Bonus až 1000 Kč: Změňte mobilního operátora s Ušetřeno.cz

 

Hrozí vám mobilní operátor vysokou pokutou, pokud chcete předčasně rozvázat smlouvu na 24 měsíců? Pomůžeme vám utéct ze spárů nevýhodné nabídky. Na sankci za změnu operátora vám dáme bonus až 1000 korun.

Změna operátoraŽádné strachy. Při změně operátora vám samozřejmě přeneseme také vaše telefonní číslo. 

Mobilní operátoři jsou tak trochu jako nevrlí psi se vzteklinou. Rádi se zakousnou do klienta, chytnou a nepustí. Místo ostrých tesáků ale na zákazníky vytahují smlouvy na dobu určitou, obvykle na 24 měsíců.

Z jejich stisku se vymaníte jen pod podmínkou zaplacení pokuty za předčasný odchod. Klient „na útěku“ musí uhradit 20 % zbylých závazků sjednaného měsíčního paušálu.

TIP

Spočítejte si, kolik byste za předčasný odchod od mobilního operátora museli zaplatit bez říjnového portačního bonusu.

 

 
 

Změna operátora v listopadu se obejde bez sankce

V listopadu se ale podobným výhrůžkám od mobilních operátorů můžete směle zasmát. Na změnu operátora vám totiž přispějeme částkou až 1 tisíc korun, takže původního operátora za odchod vás vůbec trápit nemusí. Tuto akci portál Ušetřeno.cz spustil již letos během srpna a pro velký úspěch ji opakujeme i v říjnu a listopadu.

Neomezený tarif pod 500 Kč můžete získat i vy

Aktuálně si můžete chytit třeba výhodné nabídky neomezených tarifů. Zatímco velká trojka (Vodafone, O2 a T-Mobile) nabízí měsíční paušály s neomezeným voláním a SMS za 750 Kč, když se dostanete k neveřejným nabídkám operátorů, vyhrabete klidně i neomezený tarif s cenou pod 500 korun za měsíc.

Skoncujte s drahými účty za telefon Najít levný tarif

Jak na to? Stačí, když nám zanecháte své telefonní číslo, a my vás pak kontaktujeme s atraktivní nabídkou, ke které byste sami museli těžko prokousávat.

Podmínky akce: Změna operátora s bonusem až 1000 Kč

  • Příspěvek na sankci za změnu operátora ve výši až 1 tisíc Kč (podle výše zaplacení pokuty)
  • Vztahuje se na zákazníky z řad domácností, nikoli na podnikatele.
  • Smlouva s novým operátorem musí být podepsána do 30. 11. 2015.
  • Platí pro přechod na libovolný tarif s 24 měsíčním závazkem.
  • Pro získání bonusu si stačí uchovat doklad o zaplacení sankce za změnu operátora a po 3 měsících u nového operátora jej poslat na tarify@usetreno.cz, a peníze vám obratem přijdou na účet.
  • Bonus klient obdrží pouze na český bankovní účet. Nelze využít zahraniční bankovní konta ani platbu složenkou.
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 11
 

 
Oblíbení mobilní operátoři