Hypotéka kalkulačka: Vyberte si tu nejvýhodnější hypotéku

Uvažujete o hypotéce? Spočítejte si pomocí hypoteční kalkulačky, která vám vyjde nejvýhodněji. S celým procesem vám pomohou naši specialisté. Stačí jen vyplnit hypoteční kalkulačku.

Hypoteční kalkulačka 2021

Kolik si můžete půjčit?

O tom, kolik si budete moci půjčit, rozhoduje hlavně váš příjem, případně příjem spolužadatele. Dále se posuzují vaše výdaje a stávající závazky. Přibližnou částku, kterou si můžete půjčit, si můžete spočítat i sami.


Na kolik vás vyjde měsíčně hypotéka? Kalkulačka vyřeší vše za vás. Ověřte si v ní, jaké vás čekají měsíční splátky. Díky tomu budete moci posoudit, zdali si do budoucna takový závazek můžete dovolit.

Fixace úrokové sazby

Pokud nechcete, aby banka s vaší úrokovou sazbou a měsíční splátkou libovolně hýbala, můžete zvolit hypotéku s fixací na několik let. Kalkulačka hypotéky 2021 vám najde více takových možností a budete se moci rozhodnout, jaká délka fixace je pro vás ideální.


Fixace hypotéky na delší období přináší následující výhody:

Jistota jedné sazby i během vyšších sazeb ČNB nebo inflace v ekonomice.
– Stejně nastavené měsíční splátky a tedy i možnost plánování rodinného rozpočtu na delší období. 
– Je to pohodlné, jelikož novou sazbu můžete s vaší či jinou bankou řešit až před skončením stávající fixace

Jak dlouho budete splácet?

Kalkulačka hypotéky je vhodným nástrojem zejména díky tomu, že seskupuje aktuální údaje a nabízí široký výběr hypoték od prověřených společností. Stačí jen vyplnit, jakou hypotéku si přejete. Veškeré nabídky se hned přehledně seřadí podle vašich preferencí. Můžete si tak například určit, jak dlouho chcete splácet a kolik si přejete půjčit.


Oslovila vás už nějaká hypotéka? Kalkulačka 2021 vám pomůže ověřit, jestli se jedná o dobrou nabídku nebo zdali byste mohli získat ještě výhodnější řešení.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Ostatní často hledají

Kalkulačka hypoték Refinancování hypoték Průvodce hypotékou Půjčka na bydlení Jak na výpočet hypotéky? Co je to obrácená hypotéka Co ovlivňuje úrok hypotéky Porovnání hypoték Jaké jsou poplatky za hypotéku Hypoteční kalkulačka