Povinné ručení Chrysler

 

Hledáte povinné ručení na Chrysler? Činíte správně, protože pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je vaše zákonná povinnost. Jak najít variantu, která vás nezruinuje?

auto povinné ručení  V loňském roce způsobily vozy Chrysler pouhých 105 nehod. Nízké číslo je hlavně dáno tím, že se po českých silnicích mnoho automobilů této detroitské značky nepohybuje. Naopak věčný rival společnost Ford, která pochází také z Detroitu, dodává do České republiky jedno auto za druhým. O povinném ručení na Ford si můžete přečíst v jednom z předchozích článků. Zpět k Chrysleru. Automobilka se zaměřuje převážně na luxusní osobní vozy, minivany a SUV. Pro všechny auta je typický silný motor, což ovlivňuje cenu povinného ručení. Čím větší objem a výkon, tím                                                                  dražší pojištění.

Nejlevnější povinné ručení

Pojišťovny mezi sebou vedou tuhý boj o každého zákazníka. Doslova se předhánějí, která nabídne lepší podmínky. Vyplatí se neustále sledovat internetové porovnávače povinného ručení. Naleznete v nich neustále aktualizované informace. Navíc sjednání pojištění online vyjde často levněji, než přímo na pobočce. Drobnou úsporu zaznamenáte, když zaplatíte pojištění na celý rok naráz. Většinou se jedná o úsporu v řádech několika stokorun.

Levné povinné ručení na Chrysler   onlineSjednat povinné ručení

Jak funguje bonusový systém?

 

Chci levné povinné ručení:

  • Plaťte povinné ručení jednorázově
  • Sjednejte pojištění online
  • Využívejte bonusů
  • Používejete internetové srovnávače

Bonusy a malusy dokáží zlevnit či zdražit povinné ručení o tisíce korun. Princip fungování je jednoduchý. Za každý rok provozování vozidla bez nehody získáte 5% slevu. Celkem můžete získat až o 50% levnější povinné ručení. Některé pojišťovny jdou ještě dál. Svým klientům dopřávají i 60% bonus. Jestli jste našli lepší podmínky u jiné pojišťovny, nemusíte se obávat, o svůj beznehodový bonus nepřijdete. Na řidiče, kteří nejezdí bezpečně a způsobili už několikátou nehodu, čekají místo bonusů malusy. Fungují podobně, jen se jedná o penalizaci a navýšení ceny.

Správné nastavení krytí

Základní verze povinného ručení musí dle zákona pokrýt škody na zdraví a majetku v hodnotě 35 milionů korun. Ovšem pojišťovny nabízí i výrazně větší krytí, které je však logicky dražší. Sami si musíte zhodnotit, zda vám základní verze stačí. Extrémně levná pojištění obvykle platí pouze na území ČR a nezahrnují žádné asistenční služby.

 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0