Ušetřete za energie online

Snáz už to nejde. Stačí nahrát poslední fakturu za energie. My vám nezávazně a zdarma připravíme nejvýhodnější nabídku.

PŘIPRAVTE MI NABÍDKU

Porovnáme vám široký výběr nabídek od velkých i malých dodavatelů

Stačí nahrát fakturu. Porovnání uděláme za vás

Připravíme vám nabídku na míru

Připravíme vám nabídku na míru

Díky nahrané faktuře vám naši specialisté rovnou připraví nejvýhodnější nabídku. Tu vám pak po telefonu dopodrobna představí.

Srovnání je nezávazné a zcela zdarma

Srovnání je nezávazné a zcela zdarma

Za zkoušku nic nedáte. Ideální nabídku pro vás najdeme zdarma. Pokud se vám nebude líbit, nic se neděje. Srovnání je nezávazné.

K ruce jsou vám specialisté

K ruce jsou vám specialisté

Energie mají v malíku. Ochotně vám odpoví na všechny otázky. Rádi vám také pomohou s čímkoliv – od výběru po sjednání.

Pomůžeme vám s výběrem férového dodavatele elektřiny

Nechcete ztrácet čas porovnáváním stovek ceníků elektřiny a plynu? Rádi to uděláme za vás. Stačí nahrát poslední fakturu za energie.

Na základě faktury vám najdeme nejvýhodnější nabídku od ověřeného dodavatele. Tu vám pak po telefonu dopodrobna představí jeden z našich specialistů na energetiku.

Pokud se vám nabídka zalíbí, pomůžeme vám s papírováním, abyste začali šetřit na energiích co nejdřív.

PŘIPRAVTE MI NABÍDKU

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nejsnazší je to na telefonu. Vyfotíte fakturu, nahrajete ji v našem formuláři a odešlete pomocí tlačítka. Hotovo. Jen dejte pozor, aby byly všechny údaje dobře čitelné.

Pokud máte fakturu v elektronické verzi (PDF nebo scan), nemusíte nic fotit. Stačí místo fotky vybrat správný soubor.

Vůbec nic. Nabídku pro vás vypracujeme zdarma. A pokud se vám zalíbí, rádi vám pomůžeme i se samotnou změnou dodavatele a papírováním kolem ní.

Samo sebou. Cena elektřiny i cena plynu se skládá z různých položek. U některých položek o ceně rozhoduje ERÚ. Ty jsou pro všechny dodavatele stejné. Kolik zaplatíte za ostatní položky, si už určuje každý dodavatel sám. Rozdíly jsou často obrovské. Na těchto položkách tak díky změně dodavatele můžete ušetřit i tisíce korun ročně.

Úsporu si snadno spočítáte pomocí naší kalkulačky cen plynu a kalkulačky cen elektřiny. Stačí vyplnit několik údajů. Při výběru dodavatele ale nekoukejte jen na cenu. Důležité jsou i podmínky smlouvy, pověst dodavatele a zkušenosti stávajících zákazníků.

Nebudete. Většinu věcí s vámi vyřešíme po telefonu nebo e-mailu. Smlouvy k podpisu vám přiveze kurýr až domů. Přitom si vyfotí všechny důležité dokumenty, které od vás pro změnu dodavatele potřebujeme. Vše pak zase odveze k nám.

Nebo vám můžeme smlouvy poslat Českou poštou. V tom případě si je doma v klidu prostudujete. Pak je podepíšete a v předplacené obálce je pošlete spolu s potřebnými dokumenty na naši adresu.

Máme pokrytý téměř celý trh. V našem srovnání najdete 71+ dodavatelů plynu a 56+ dodavatelů elektřiny. A pečlivě dbáme, aby byly všechny produkty aktuální. Můžete si tak být jistí, že vždycky srovnáváte nejaktuálnější ceny.

Pokud by vám nějaký dodavatel ve srovnání náhodou chyběl, napište nám na zmeny@usetreno.cz a my to dáme do pořádku.

To hodně záleží na vaší stávající smlouvě. Pokud máte smlouvu na dobu neurčitou, jde to většinou jako po másle a už za 3 měsíce šetříte s novým dodavatelem. Ošemetnější je to u doby určité. Tam se všechno odvíjí od data, kdy smlouva končí. Nemusíte se ale bát žádných složitostí. Všechno s vámi pečlivě naplánujeme, aby vám to hezky navazovalo a nemuseli jste platit zbytečné poplatky.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2023 Ušetřeno.cz s.r.o.