Půjčka Equa bank bez nesmyslných poplatků

Půjčte si od 5 000 Kč do 700 000 Kč 

a dopřejte si vše, po čem toužíte.

Přizpůsobení splátek

Splátky a dobu splácení si nastavíte dle vaší situace.

Žádné poplatky

Zřízení a měsíční vedení půjčky je zcela zdarma.

Vyřízení online

Vyhodnocení žádosti přes internet trvá jen 3 minuty.

Equa bank, a.s.
Equa bank Minutová půjčka
Úrok od:
3,80 %
Maximální RPSN:
17,51 %
Splatnost:
3 - 120 měsíců
Reprezentativní příklad: Výše úvěru: 100 000 Kč, splatnost 5 let, počet splátek: 60, měsíční splátka: 1 833 Kč, roční úroková sazba 3,8 %, RPSN: 3,9 %, maximální RPSN: 17,51 %, celková částka splatná spotřebitelem: 109 980 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč, poplatek za zpracování úvěru: 0 Kč, poplatek za vedení: 0 Kč. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty.

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

U půjčky Equa bank se nemusíte bát složitého dokladování. Stačí vyplnit základní údaje o vás a vaší ekonomické situaci do přehledného formuláře. Během několika vteřin víte, na jakou úrokovou sazbu dosáhnete. Celým procesem sjednání půjčky vás provedeme online tak, aby vám vše bylo stoprocentně jasné.

Equa bank půjčka se poskytuje ve výši 5 až 700 tisíc korun na 3 až 120 měsíců, což je skutečně velmi variabilní rozpětí, ve kterém si každý najde přesně tu dobu, po kterou chce peníze splácet. Maximální RPSN je 17,51 %. Peníze můžete mít na svém účtu k dispozici během jediného dne.

Pokud máte našetřeno dostatek finančních prostředků na to, abyste půjčku předčasně splatili, nikdo vám v předčasném splacení Equa bank půjčky bránit nebude. Peníze můžete kdykoliv vrátit bance, a to zcela bez poplatků. Také mimořádné splátky nejsou zpoplatněny.

Společnost Equa bank má v současné době v České republice více než 110 tisíc klientů a provozuje 59 poboček napříč celou zemí. Na trh vstoupila v roce 2011. Rychle si získala statut stabilní a důvěryhodné bankovní instituce, které klienti rádi a bez obav svěřují své peníze. Kromě běžných a spořicích účtů pro soukromou i firemní klientelu jsou nejdůležitějšími položkami v nabídce právě spotřebitelské úvěry. 

Ano. Pojištění k půjčce ochrání vás i vaše blízké v případě nepříznivých životních událostí. Každému se může stát, že nezvládne splácet závazky kvůli pracovní neschopnosti, ztrátě zaměstnání nebo nehodě.

 

Napsali jsme o půjčkách

Nesrozumitelná bankovština? 13 pojmů, které musíte znát, než si vezmete půjčku

Situace, která vyžaduje finanční injekci, může plánovaně i n...

Zeptali jsme se klienta Zonky: Jak vlastně funguje to půjčování od lidí?

Pokud alespoň občas zapnete televizi, určitě vám pojem Zonky...

Které půjčky vyjdou nejvýhodněji? Zeptali jsme se finančního specialisty

Banky nás reklamami na „nejvýhodnější půjčky“ doslova bombar...

Jak poznat nejvýhodnější půjčku? Nezapomínejte na výši přeplatku, radí odborníci

Jak poznat tu nejvýhodnější půjčku? Češi při výběru toho spr...

Půjčte si až 700 000 Kč. Bez poplatků a podmínek

Chci půjčku Equa bank