Konsolidace půjček od Air Bank

  • Spojte si všechny své půjčky do jedné a ušetřete na úrocích.
  • Úrok od 5,4 % ročně.
  • Splátky si můžete odložit o 2 měsíce.
PŘEJÍT DO KALKULAČKY KONSOLIDACÍ

Jaké jsou výhody konsolidace půjček u Air Bank?

2 měsíce splátkových prázdnin

2 měsíce splátkových prázdnin

Nově dostanete k převedení půjček kromě lepšího úroku i něco navíc – odklad splátek na 2 měsíce, a to každý rok.

Žádné zbytečné poplatky

Žádné zbytečné poplatky

Předčasně splatit půjčku můžete kdykoliv chcete a zadarmo. Stejně tak bezplatné je u Air Bank i sjednání a vedení půjčky.

Nižší úrok za řádné splácení

Nižší úrok za řádné splácení

Výhodnější sazbu může získat každý. Stačí nedlužit Air Bank déle než 5 dnů více než 100 Kč na splátkách.

Proč konsolidovat půjčky?

Jste zatížení více půjčkami s nevýhodnými podmínkami a přemýšlíte, jak z toho ven? Zvažte možnost konsolidace neboli převedení více půjček pod jednu banku. Air Bank konsolidace půjček vám umožní mít své závazky pod kontrolou a splácet méně. Vše navíc zvládnete zařídit online z domova bez zbytečného papírování. Vysvětlíme vám, jak na to.

Proč převést své půjčky k Air bank?

V roce 2022 měla Air Bank milion klientů a pravidelně získává ocenění Nejlepší banka, Banka roku, Banka zákazníků či Vstřícná banka. Zakládá si na pravdivé a srozumitelné komunikaci, takže pokud jste doteď neměli k bankám důvěru a ztrácíte se v dlouhých a nesrozumitelných smluvních podmínkách, Air Bank by pro vás mohla být zajímavá volba, díky jednoduché až empatické komunikaci. 

Ať už to bude Air Bank či jiná banka, vždy doporučujeme mít závazky u důvěryhodné instituce, která vám nabídne výhodné podmínky. 

Jak funguje konsolidace půjček u Air bank?

Požádat o konsolidaci u Air Bank zvládnete online. Stačí do formuláře zadat vaše osobní údaje, výši vašich příjmů a dokumenty k převáděným půjčkám, které už máte u jiných věřitelů. Pokud splníte potřebné podmínky, banka vám pošle nabídku. V rámci konsolidace můžete zažádat i o navýšení půjčky. Jakmile Air bank vaši žádost schválí, postará se o převedení všech vašich půjček pod sebe. 

Co je to konsolidace půjčky?

Pokud máte více půjček u různých bank, můžete je všechny převést k Air bank a spojit do jedné. Budete tak platit jen jednu měsíční splátku, jedné bance a možná i za výhodnějších podmínek.

Pomocí konsolidace nahradíte všechny vaše závazky jednou půjčkou u jednoho věřitele. Neznamená to tedy, že si ke stávajícím půjčkám přiberete další, ale že místo několika menších máte jen jednu. Dluhů vás to nezbaví, svou půjčku stále musíte splatit, ale zpravidla za výhodnějších podmínek.

Jaké podmínky musím splňovat, abych mohl/a převést své půjčky k Air Bank?

Celkově si k Air Bank můžete převést až 20 závazků najednou, které vám banka sloučí v jednu půjčku. Musíte ale splnit určité podmínky. 

Musí se jednat o běžnou půjčku z banky nebo o nákup na splátky v rozmezí od 10 000 Kč do 1 200 000 korun. 

U půjčky vám musí zbývat alespoň 3 splátky k doplacení, aby převedení vůbec dávalo smysl. 

kontokorentu a kreditní karty vám musí zbývat k doplacení alespoň 5 000 Kč.

sjednat konsolidaci půjček

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

K Air Bank si můžete snadno převést běžné bankovní půjčky, půjčky účelové i neúčelové a půjčky zajištěné ručitelem, u kterých proběhla alespoň jedna splátka. 

Stejně tak si můžete převést kontokorent nebo kreditní kartu. Tady ovšem pozor – Air Bank vám ji sice dokáže převést, ale pouze na půjčku.

  • Dlužná částka je v rozmezí od 10 000 Kč do 900 000 Kč.
  • Zbývají vám alespoň 3 splátky k doplacení.
  • Jedná se o běžnou půjčku z banky nebo nákup na splátky.
  • U kontokorentu a kreditní karty vám musí zbývat k doplacení alespoň 5 000 Kč.
  • Celkově si k Air Bank můžete převést až 20 závazků najednou, které vám banka sloučí v jednu půjčku.

Převést půjčku k Air Bank je jednoduché. Abyste novou půjčku získali, stačí poskytnout Air Bank informace o výši vašeho příjmu, osobní údaje a dokumenty k převáděným půjčkám. Po vyplnění žádosti obdržíte od Air Bank nabídku.

V rámci konsolidace můžete požádat i o navýšení půjčky. Pokud vše bude souhlasit, převede banka peníze na váš účet nebo je rovnou pošle společnosti, u které máte starou půjčku.

Pokud jste klientem Air Bank, konsolidaci si na pár kliknutí vyřídíte rovnou v internetovém bankovnictví.

Pokud nejste klientem, nezoufejte – i vy můžete konsolidaci vyřídit za pár minut online. Ať už jste, nebo nejste klientem Air Bank, na pobočce se můžete zastavit vždy. Rádi vám s převedením půjčky poradí osobně.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Reprezentativní příklad konsolidace půjček od Air bank

Při výši úvěru 200 000 korun a poskytnuté základní roční pevné úrokové sazbě 6,9 %, je RPSN 7,13 % a měsíční splátka 2 315 korun. Celkem pak ve 120 měsíčních splátkách zaplatíte 277 703 korun. Při včasném splácení získáte výhodnější pevnou bonusovou sazbu 5,9 % ročně s RPSN 6,07 %, měsíčně budete splácet 2 315 korun a celkem ve 113 měsíčních splátkách zaplatíte jen 261 337 korun. Příklad vychází z načerpání půjčky 1. den v měsíci a dne splátky 5. den v měsíci. Nejedná se o obchodní nabídku.

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.