Povinné ručení Peugeot

 

Najít nejlevnější povinné ručení na francouzský automobil Peugeot je vskutku oříšek. Možná se vám ho podaří rozlousknout pomocí tohoto návodu, který vám poradí, jak najít a nastavit nejlepší nabídku pojištění na Peugeot.

povinné ručení peugeot Jak už plyne ze samotného názvu povinného ručení, tomuto druhu pojištění se nevyhne žádný majitel automobilu. Ani vlastníci vozidel značky Peugeot. Kdybyste náhodou pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neměli sjednané, čeká na vás množství sankcí. Málokdo tuší, jak se cena povinného ručení vypočítává. Každá pojišťovna má trochu jiný postup, ale hlavní roli hraje objem a výkon motoru. Dále je důležitý region, věk řidiče a počet způsobených škodných událostí. Srovnávač povinného ručení vyhledává v zajímavých nabídkách pojišťoven. Vy tak získáte ucelený přehled o cenách povinného ručení na Peugeot.

Slevový systém

Nejvíce uspoří řidiči, kteří jezdí bez nehod. Pokud jste nezpůsobili několik let nehodu, můžete získat až o 60% nižší cenu. Jak plyne ze srovnání povinného ručení, pojišťovny se snaží zákazníka udržet zuby nehty, proto jim nabízí všemožné bonusy. Tak toho využijte. Třeba Allianz poskytuje 7% slevu za penzijní připojištění, životní pojištění a pojištění majetku. Celkem můžete získat povinné ručení o 21 % levněji. Při současném sjednání povinného ručení a havarijního pojištění dostanete další 5% slevu.

Levné povinné ručení na Peugeot    onlineSjednat povinné ručení

Správný výběr pojistného krytí

Výrazné cenové rozdíly jsou i mezi jednotlivými produkty u jedné pojišťovny. Cena se odvíjí od výše krytí a rozsahu asistenčních služeb. Například povinné ručení Uniqa má několik podob. Pro nenáročné klienty je přichystáno POV Basic se základní asistencí a pojistným krytím 35 milionů. Kdo hledá větší jistotu a dostatečnou pojistnou ochranu ocení produkt POV Super s variantami pojistného plnění na majetku a zdraví v relacích 50/60, 100/100, 150/150. Pro auta starší více než čtyři roky nabízí pojišťovna speciální povinné ručení s volitelným rozsahem plnění. Nejlevnější varianty povinného ručení se obvykle vztahují pouze na české silnice. V případě nehody v zahraničí na vás čeká několika tisícová spoluúčast.

Pozornost věnujte i rozsahu připojištění. Sami si musíte zhodnotit, zda se vám vyplatí připojištění proti kroupám, když svého plechového miláčka máte ustájeného v garáži. Další připojištění se týkají čelních skel, srážky se zvěří nebo vandalství.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0