UniCredit Bank

  • Úroková sazba hypotéky na bydlení od 5,59 % ročně.
  • Zřízení a vedení spořicího účtu zdarma.
  • Na výběr ze tří variant běžného účtu – START, OPEN a TOP.
Srovnat běžné účty

Stručná historie UniCredit Bank

Banka vznikla v roce 1996 pod hlavičkou Vereinsbank, několikrát změnila své jméno a po spojení s Živnostenskou bankou v roce 2007 došlo k přejmenování na dnešní UniCredit Bank. 

UniCredit Bank je silná, stabilní a rychle se rozvíjející banka se širokou škálou kvalitních produktů určených pro fyzické osoby, firmy i retailové klienty. V její nabídce najdete běžné účty, spořicí účet, hypotéky s atraktivním úrokem i výhodné půjčky. 

Produkty od UniCredit Bank

Běžný účet

S běžným účtem od UniCredit Bank získáte celou řadu výhod. Na výběr máte hned ze 3 variant účtu, které se liší svými benefity a službami, které k nim získáte. Každý z těchto účtů si zvládnete založit snadno a online cestou během pár minut. Podívejte se také, jak si stojí ve srovnání s ostatními běžnými účty

Spořicí účet

UniCredit Bank pro vás má spořicí účet, u kterého vás nečekají žádné poplatky za jeho zřízení ani vedení. A zdarma budete také mít všechny příchozí a odchozí tuzemské i zahraniční platby. Porovnejte si spořicí účty napříč bankami v kalkulačce spořicích účtů.

Hypotéka

UniCredit Bank vám se svou hypotékou půjčí až na 95 % nemovitosti. Podání žádosti je zdarma, čeká vás jen menší poplatek za její poskytnutí. Nabídku hypoték si můžete srovnat v naší hypoteční kalkulačce

Půjčky

Půjčka od UniCredit Bank vám pomůže vyřešit každou životní překážku. Půjčit si můžete na cokoliv, a to s výhodným úrokem, a splátky je možné si až 5krát odložit. Srovnejte si půjčky napříč bankami v kalkulačce půjček.

Srovnat nabídku spořicích účtů

Ceny a nabídka: UniCredit Bank

Srovnejte si ceny a podívejte se na nabídku běžných účtů, spořicích účtů, hypoték a půjček. Ceníky, sazebníky i další důležité dokumenty k produktům od UniCredit Bank najdete na tomto odkazu

Kód banky

  • Kód UniCredit Bank: 2700
  • BIC kód (SWIFT): BACXCZPP
  • : 64948242

Kontakt

Srovnat běžné účty

Infolinka

  • +420 221 210 031
  • Dostupnost: 7:00–22:00, každý den včetně víkendů a svátků
  • Linka pro blokace karet: +420 221 210 012 
  • Dostupnost: 24/7  

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Všechny sazebníky a ceníky od UniCredit bank najdete na tomto odkazu

Do Online Banking UniCredit Bank pro soukromé účty se můžete přihlásit vložením tohoto odkazu do vašeho prohlížeče: https://cz.unicreditbanking.eu/cs/login_form

Mapu poboček a bankomatů UniCredit bank najdete na tomto odkazu

Chci si půjčit 202 000 Kč. Celková výše úvěru 203 500, Doba trvání úvěru 87 měsíců. Úroková pevná sazba 7,29 % p. a. Výše měsíční splátky 3 019 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 7,77 %. Celková splatná částka 262 925 Kč.

Stačí zajít do banky a o odložení písemně požádat. Musíte to stihnout k poslednímu dni v měsíci, abyste si mohli splátku na další měsíc odložit. Pokud žádost stihnete podat i podepsat, splátka se vám odloží automaticky i s úroky. První odložení můžete u PRESTO půjčky podat po deseti měsících splácení. Odklad splátky je zdarma a můžete ho využít až 5× za celou dobu splácení.

Fixaci úrokové sazby si můžete zvolit podle sebe, a to od 2 až do 5 let.

Tip: Přečtěte si náš článek o tom, co je to fixace a jak funguje.

Celková výše úvěru 411 500 Kč. Doba trvání úvěru 120 měsíců. Pevná úroková sazba 5,49 % p. a. Výše měsíční splátky 4 464 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 5,71 %. Celková splatná částka 538 676 Kč.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.