Hypotéka UniCredit Bank s úrokem od 2,59 %

Nejste v tom sami. Získejte až 90 % z  

kupní ceny vaší vybrané nemovitosti.

Úrok od 2,59 %

Při fixaci na 3 roky a maximálním LTV 90 %.

Až na 30 let

Splátky si můžete rozložit podle vaší potřeby.

Spousta bonusů

Za sjednání pojištění nebo dalších produktů.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Nová hypotéka od UniCredit Bank
Úrok od:
2,59 %
Maximální LTV:
90%
Splatnost:
1 - 30 let
Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 2 000 000 Kč. Doba trvání úvěru 300 měsíců. Úroková sazba 2,99 % p. a., pevná úroková sazba na 10 let. Výše měsíční splátky 9 474 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 3,05 %. Do RPSN jsou započítány jednorázové náklady na poskytnutí úvěru 2 900 Kč, vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč a ověření podpisu 30 Kč. Celková splatná částka 2 849 876,90 Kč.

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Hypotéku od UniCredit Bank můžete zajistit přímo kupovanou nemovitostí nebo jinou nemovitostí na území České republiky. V případě, že kupujete družstevní byt, musíte zajistit hypoteční úvěr nemovitostí v osobním vlastnictví.

Jakmile budete mít UniCredit Bank hypotéku schválenou, můžete ji začít čerpat. Nemusíte však nikam pospíchat. Vyčerpat ji musíte do 12 měsíců od podpisu úvěrové smlouvy. Splácení si zvolíte dle svých možností. Splácet můžete až 30 let.  

Poznámka: Po dobu čerpání splácíte pouze úroky z čerpané částky a až následující měsíc po vyčerpání hypotéky začnete splácet pravidelnou anuitní splátku.

Na výběr máte z dvou možností. První je fixní úroková sazba – sami si zvolíte délku fixace od 1 roku do 20 let, po kterou je úroková sazba a splátka neměnná bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci, druhý typ úrokové sazby je variabilní – skládá se z pevné a variabilní složky, která se může měnit každý měsíc dle vývoje sazeb na mezibankovním trhu

Nezaplatíte-li splátku v řádném termínu, budete muset bance zaplatit navíc úroky z prodlení ve výši dle nařízení vlády č. 351/2013 Sb. v platném znění. V nejhorším případě může banka odstoupit od smlouvy chtít po vás úvěr splatit okamžitě. To se však stává jen zřídkakdy a většinou až v případě, kdy dlužíte splátek hned několik.

Pojištění nemovitosti a domácnosti, které ochrání váš dům či byt před celou řadou nepříznivých událostí, jako jsou požáry, povodně, výbuchy, krádeže, vandalismus a mnohé další.  

Pojištění odpovědnosti, které se bude hodit v mimořádných situacích. Vytopili jste sousedy? Rozbil váš potomek okno při fotbale? Shodili jste vázu v obchodě? Nemusíte se obávat, náhradu škody převezme UniCredit Bank za vás. 

Pojištění schopnosti splácet vám zaručí, že při nečekaném výpadku příjmů budete schopni hradit měsíční splátky a ještě vám UniCredit Bank sníží úrokovou sazbu o 0,4 % p.a.  

Sjednat si můžete také běžný účet U konto.

Napsali jsme o hypotékách

Hypotéky v roce 2017: S úvěrem na bydlení neotálejte, úrokové sazby šplhají vzhůru

V prosinci loňského roku přistoupily k navýšení úroků Komerč...

Novela úvěrového zákona: Jak se dotkne hypoték a půjček?

V minulém díle našeho seriálu jsme si v krátkosti nastínili,...

Hypotéka krok za krokem: Podle jakého klíče vybrat tu správnou nemovitost?

Toužíte po vlastním bydlení, a tak jste se rozhodli dát hypo...

Americká hypotéka vám pomůže splnit i nákladnější sny

Americká hypotéka představuje pro spoustu lidí příležitost, ...

Vlastní bydlení? Nejste v tom sami

Zažádat o hypotéku