Home Credit půjčka: Čerpejte a splácejte, jak chcete

  • Půjčka od 10 000 Kč do 250 000 Kč na cokoli si přejete.
  • Splácet můžete víc i míň, jak se vám zrovna bude hodit.
  • Úroky začínají na 11,9 % ročně, max. RPSN je 31,76 %.
Srovnat půjčky

Jaké jsou výhody půjčky od Home Credit?

Splátky se vám vždy přizpůsobí

Splátky se vám vždy přizpůsobí

S flexibilní půjčkou od Home Credit můžete každý měsíc splácet, kolik chcete. Někdy víc, někdy míň. Stačí poslat minimální splátku.

Půjčku sjednáte ve dne i v noci

Půjčku sjednáte ve dne i v noci

Neztrácejte čas chozením na pobočku. Půjčku snadno vyřídíte z počítače i telefonu. Online žádost vám zabere jen pár minut.

Poplatky se vám vyhnou obloukem

Poplatky se vám vyhnou obloukem

Za poplatky ušetříte. Administrativní poplatky totiž u Home Credit nenajdete. Vyřízení, vedení i doplacení půjčky je zdarma.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Půjčka je neúčelová, to znamená, že peníze z ní můžete použít prakticky na cokoli. Nemusíte tedy společnosti dokládat, na co jste peníze použili.

Flexibilní půjčka od Home Credit je zároveň revolvingovým úvěrem. Zjednodušeně jde o to, že můžete splácet, jak sami zrovna chcete (nejméně ale minimální částku, kterou jste si se společností dohodli – částku najdete ve smlouvě), a zároveň můžete opakovaně čerpat splacené peníze.

Ať už se rozhodnete pro sjednání půjčky online nebo přes telefon, budete potřebovat 2 doklady totožnosti. Jeden z nich by měl být občanský průkaz, druhý může být například cestovní pas, rodný list, řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz.

Pokud nejste občanem ČR, jako hlavní doklad vám poslouží povolení k trvalému pobytu na území ČR. A jako další doklad totožnosti můžete použít cestovní pas, občanský nebo řidičský průkaz.

Dále je dobré mít při ruce číslo svého bankovního účtu, kam vám Home Credit peníze zašle. Pokud jste zaměstnanec, tak i údaje o vašem zaměstnavateli. Pokud jste podnikatel, tak údaje o vašem podnikání – adresu, telefonní číslo nebo IČ.

Flexibilní půjčka od Home Credit má, stejně jako všechny půjčky, určitá omezení. Není se ale čeho bát. Podmínky pro získání půjčky nejsou tak přísné, jak se zdá. Stačí, aby vám bylo více než 18 let a měli jste dostatečně vysoký trvalý příjem.

S ničím takový si nemusíte lámat hlavu. Společnost Home Credit žádného ručitele k půjčce nevyžaduje.

Podepsat smlouvu můžete hned několika způsoby podle toho, jak vám to bude vyhovovat nejvíce:

  1. Podepsání na webových stránkách Správce financí.
  2. Zaslání smlouvy e-mailem.
  3. Zaslání smlouvy poštou – v klidu si smlouvu můžete pročíst, podepsat a poslat nazpátek.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Reprezentativní příklad půjčky od Home Credit

Výše úvěru: 150 000 Kč, splatnost 1 rok, počet splátek: 12, maximální měsíční splátka: 14 238 Kč, pevná roční úroková sazba 13,9 %, RPSN: 14,8 %, maximální RPSN: 31,76 %, celková částka splatná spotřebitelem: 161 295 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč, poplatek za zpracování úvěru: 0 Kč, poplatek za vedení: 0 Kč. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Nejedná se o obchodní nabídku.

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.