Expres půjčka od MONETA Money Bank

MONETA nyní servíruje výhodnější úroky než jiné 

banky. Začínají už na 3,6 % a RPSN na 4,0 %. 

Do 5 minut

Online schválení půjčky proběhne v cuku letu.

Zdarma

Za vedení půjčky neplatíte žádné nesmyslné poplatky.

Úrok od 3,9 % p. a.

Jeden z nejnižších úroků na trhu.

MONETA Money Bank, a. s.
MONETA Money Bank Expres půjčka
Úrok od:
3,60 %
Maximální RPSN:
28,80 %
Splatnost:
3 - 120 měsíců
Reprezentativní příklad: Výše úvěru: 200 000 Kč, splatnost 9 let, počet splátek: 108, měsíční splátka: 2 171 Kč, roční úroková sazba 3,6 %, RPSN: 3,7 %, maximální RPSN: 28,8 %, celková částka splatná spotřebitelem: 234 444 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, poplatek za zpracování úvěru: 0 Kč, poplatek za vedení: 0 Kč. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět

Spočítejte si, na kolik vás půjčka měsíčně vyjde

5 000 Kč
800 000 Kč
měsíců
3 měsíce
120 měsíců
Měsíčně byste spláceli: 1 860 Kč při roční úrokové sazbě: 4,40 % p.a. Přejít na oficiální web

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Občané ČR předkládají platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list). Pokud jste cizinec, připravte si cestovní pas a průkaz o povolení k pobytu na území ČR. MONETA Money Bank požaduje úvést dva telefonní kontakty (jeden domů a druhý do zaměstnání.

Také je třeba doložit doklad o trvalém příjmu:

  • Jste-li zaměstnanec, potvrzení zaměstnavatele o Vašem příjmu, nesmíte být ve výpovědní lhůtě, máte-li uzavřen pracovní poměr na dobu. určitou, nesmí končit do 3 měsíců od podpisu žádosti o Expres půjčku.
  • Jste-li podnikatel, aktuální daňové přiznání za minulý rok spolu s živnostenským listem nebo koncesní listinou.
  • Jste-li důchodce, důchodový výměr.

Musí vám být více než 18 let. Je třeba mít trvalé bydliště a kontaktní adresu na území ČR (v případě, že jste cizinec povolení k pobytu na území ČR), trvalý zdroj příjmů (Jste-li v zaměstnaneckém poměru, nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě. Zkušební doba bývá sjednána zpravidla v délce 3 měsíců.), minimální měsíční příjem 5 000 Kč (či základ daně za předešlý rok alespoň 60 000 Kč), běžný účet vedený u MONETA Money Bank - pokud ho nemáte zřízen, založí vám ho v bance před podpisem smlouvy.

U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba.

Ano, MONETA Money Bank nabízí ke všem půjčkám také možnost pojištění pro případ, že byste nebyli schopni své závazky řádně splácet. Do finanční tísně se může dostat každý. Pokud si však své závazky pojistíte, můžete se vyvarovat mnoha nepříjemnostem. 

 

Ano, je to možné. Pokud máte u MONETY účet (minimálně čtyři měsíce), dozvíte se orientační výši půjčky v rámci služby Infolimit. Infolimit se automaticky zobrazuje pravidelně ve vašem výpisu z běžného účtu, dále v Telefon Bance, Mobil Bance, Internet Bance na bankomatech MMB nebo vám výši půjčky sdělí přímo bankéř na vaší pobočce.

O půjčku od MONETA Money Bank můžete zažádat online z pohodlí domova, pracovníci vám také rádi poradí po telefonu, nebo pokud vám je to tak příjemnější, můžete se zastavit na nejbližší pobočce a na všem se domluvit osobně. 

Nejrychlejší je ovšem zažádat online. Spočítáte si půjčku v MONETA Money Bank kalkulačce, vyplníte údaje a do 5 minut máte garantovanou nabídku. 

Napsali jsme o půjčkách

Které půjčky vyjdou nejvýhodněji? Zeptali jsme se finančního specialisty

Banky nás reklamami na „nejvýhodnější půjčky“ doslova bombar...

Nesrozumitelná bankovština? 13 pojmů, které musíte znát, než si vezmete půjčku

Situace, která vyžaduje finanční injekci, může plánovaně i n...

Co Čechy vede do dluhové pasti? Rodinné těžkosti i vytloukání půjčky půjčkou

Většina lidí se domnívá, že má své peníze pod kontrolou. Jen...

Jak poznat nejvýhodnější půjčku? Nezapomínejte na výši přeplatku, radí odborníci

Jak poznat tu nejvýhodnější půjčku? Češi při výběru toho spr...

Půjčka do 5 minut a s výhodným úrokem? Není problém!

Chci Expres půjčku od MONETA Money Bank