Raiffeisenbank půjčka je nyní s úrokem od 3,99 %

Auto začalo stávkovat, nebo se jako naschvál  

porouchala pračka? Žádný problém!

Peníze do 24 hodin

Z nečekaných výdajů si tak nemusíte dělat hlavu.

Akční úrok od 3,99 %

Stačí mít účet „Raiffky“ a řádně splácet. Více o akci >>

Žádné poplatky

Za vyřízení a vedení půjčky bance nic neplatíte.

Raiffeisenbank a.s.
Raiffeisenbank Rychlá půjčka
Úrok od:
3,99 %
Maximální RPSN:
19,55 %
Splatnost:
6 - 96 měsíců
Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 200 000 Kč s úrokovou sazbou 9,99 % p. a. a počtem měsíčních splátek 72 je splácen měsíční splátkou 3 705 Kč, RPSN je 10,46 % p. a. a celková částka splatná spotřebitelem je 266 678 Kč. Bez poplatku za poskytnutí a správu. Váš bonus za podmínky řádného splácení úvěru a vedení bežného účtu v Raiffeisenbank pak na konci období splatnosti úvěru činí 28 079 Kč. Při snížení celkové částky nákladu o částku bonusu a zachování počtu splátek je výsledná bonusová sazba 5,99 % p. a. Maximální RPSN 19,55 %.

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Stačí vám jen doklad totožnosti (musíte být plnoletý/á) a vyplněný formulář o výši přijmů. Nic víc. Žádné velké papírování. 

Doklad o příjmech společnost Raiffeisenbank po svých zákaznících  požaduje proto, aby mohla prověřit, že jsou žadatelé schopni závazek splácet a nedostali do problémů, případně neupadli do dluhové pasti. Z toho důvodu nabízí Raiffeisenbank také pojištění půjček proti mnoha rizikům.

Peníze obdržíte na svůj účet do 24 hodin od schválení půjčky. Měsíční splátky jsou neměnné po celou dobu trvání půjčky. Nicméně kdykoli můžete využít předčasnou splátku v částečné nebo i plné výši, a to zdarma. Jestli máte běžný účet u Raiffeisenbank, nemusíte se o nic starat. Inkaso se strhne automaticky.

Raiffeisenbank nezáleží na tom, zda finance potřebujete na koupi nového vozu, pořízení vybavení do domácnosti či uhrazení jiných výdajů. Na důvod se vás nikdo neptá. Jedná se univerzální úvěr na cokoli. Banka poskytuje částky od 20 000 do 700 000 Kč.

Ano, pokud máte účet o Raiffeisenbank (eKonto KOMPLET nebo eKonto SMART) dostanete slevu 1 % z úrokové sazby. Také si můžete určit den, ke kterému chcete půjčku splácet a máte možnost připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání.

Každý klient Raiffeisenbank je oprávněn úvěr zcela nebo zčásti splatit kdykoliv po dobu trvání úvěru.  

Pro případ předčasného splacení úvěru nebo jeho části má však Raiffeisenbank právo na náhradu nutných a objektivně odůvodněných nákladů, které jí v přímé souvislosti s předčasným splacením vznikly. Výše náhrady nákladů však nesmí přesáhnout 1 % z předčasně splacené části celkové výše úvěru, přesahuje-li doba mezi předčasným splacením a sjednaným koncem úvěru jeden rok. Kompletní podmínky předčasného splácení si můžete přečíst přímo na stránkách banky.

Napsali jsme o půjčkách

Které půjčky vyjdou nejvýhodněji? Zeptali jsme se finančního specialisty

Banky nás reklamami na „nejvýhodnější půjčky“ doslova bombar...

Co Čechy vede do dluhové pasti? Rodinné těžkosti i vytloukání půjčky půjčkou

Většina lidí se domnívá, že má své peníze pod kontrolou. Jen...

V novém bydlení do Vánoc? Víme, jak na financování vybavení bytu či domu

Mnoho lidí, kteří se chystají přestěhovat do nového bydlení,...

Nesrozumitelná bankovština? 13 pojmů, které musíte znát, než si vezmete půjčku

Situace, která vyžaduje finanční injekci, může plánovaně i n...

Nečekané výdaje? Získejte až 700 000 Kč do 24 hodin

Chci půjčku od Raiffeisenbank