Raiffeisenbank půjčka s úrokem od 6,7 % ročně

  • Až 800 000 Kč na cokoliv.
  • Bez poplatku za sjednání půjčky.
  • Den splátky si zvolíte, jak se vám to hodí.
Sjednat online

Jaké jsou výhody půjčky od Raiffeisenbank?

Přizpůsobivé splácení

Datum i výši splátky si nastavíte podle sebe tak, jak se vám bude hodit. Splácení si můžete rozložit od 3 měsíců až do 10 let.

Odměna až 3000 Kč k běžnému účtu

K půjčce potřebujete běžný účet od Raiffeisenbank. Založte si u nás CHYTRÝ nebo AKTIVNÍ účet a získejte odměnu až 6x500 Kč.

Peníze máte obratem na účtu

Po schválení půjčky vám banka odešle peníze obratem na účet. Z nečekaných výdajů si tak nemusíte dělat hlavu.

Vše co potřebujete vědět o půjčce od Raiffeisenbank

Půjčku od Raiffeisenbank si můžete sjednat snadno, rychle a online cestou z pohodlí vašeho domova. A nemusíte se bát ani žádných skrytých poplatků - sjednání i vedení půjčky je zdarma.  

Pro získání půjčky nemusíte udávat důvod ani mít ručitele. Stačí si jen zvolit částku v rozmezí 5 000 Kč až 800 000 Kč a počkat, až vám peníze během pár minut přistanou na účet. 

Dobu splácení si určíte sami podle potřeby od 3 měsíců do 10 let. Mimořádné splátky i předčasné splacení je možné kdykoliv a bez poplatků, stejně jako změna výše splátek nebo doba splacení půjčky.  

Chcete vědět, jak si půjčka Raiffeisenbank vede v kalkulačce a porovnání s ostatními půjčkami? Není nic snazšího - podívejte se na její srovnání.

Jaké jsou podmínky pro získání Raiffeisenbank půjčky

Půjčku od Raiffeisenbank mohou získat všichni starší 18ti let, kdo u téhle banky mají vedený běžný účet

Pokud už jste klientem Raiffeisenbank, žádost o půjčku snadno vyřídíte přes mobilní aplikaci nebo vaše internetové bankovnictví.  

Jestli  u Raiffeisenbank ještě účet nemáte, pošlete žádost o půjčku online cestou a pak už jen stačí podepsat smlouvu. Spolu s půjčkou získáte i běžný účet, přes který budete půjčku splácet, a na který vám během chvíle přijdou požadované peníze.

Co když nebudete moct půjčku splácet?

Člověka může potkat nemoc, ztráta zaměstnání i další nesnáze, které mu můžou bránit ve splácení. Co s tím? Raiffeisenbank nabízí i pojištění schopnosti splácet, které je určené právě pro tyhle případy. Pořídit si ho můžete rovnou při sjednání půjčky nebo aktivovat až později, v internetovém bankovnictví. 

pokračovat do kalkulačky půjček

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Úvěr ve výši 200 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 10,99 % p. a. a počtem měsíčních splátek 72 je splácen měsíční splátkou 3 805 Kč, RPSN je 11,6 % a celková částka splatná spotřebitelem je 274 248 Kč. Bez poplatku za poskytnutí a správu. Bonus za podmínky řádného splácení úvěru a vedení bežného účtu v Raiffeisenbank pak na konci období splatnosti úvěru činí 30 528 Kč. Při snížení celkové částky nákladů o částku bonusu a zachování počtu splátek je výsledná bonusová sazba 6,7 % p. a.

Stačí vám občanský průkaz. Samozřejmě vám také musí být alespoň 18 let.

 

  1. Už vám bylo 18 let.
  2. V období 6 měsíců před sjednáním nového účtu jste u banky neměli jiný běžný účet.
  3. V kalendářním měsíci alespoň 3× zaplatíte v kamenném nebo online obchodě debetní kartou vydanou k účtu nebo kreditní kartou vydanou na vaše jméno. Tyto platby se musí zaúčtovat do konce měsíce.

Přečtěte si více v podrobných pravidlech akce.

Kdy a jak je odměna vyplácena?

  • Banka vyhodnocuje splnění podmínek prvních 6 měsíců následujících po měsíci, kdy byl účet sjednán. Maximálně tak můžete získat 6 x 500 Kč.
  • Každý měsíc banka vyhodnocuje samostatně.
  • Odměna vám bude připsána na účet nejpozději do 15. dne měsíce, který následuje po měsíci, kdy jste splnili podmínky aktivního využívání.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2023 Ušetřeno.cz s.r.o.