Hypotéka od Hypoteční banky

  • Zvýhodněný úrok pro ekologická bydlení.
  • Odhad nemovitosti zdarma.
  • 30% sleva na energetický štítek a na pojištění Náš domov.
MÁM ZÁJEM O HYPOTÉKU

Jaké jsou výhody hypotéky od Hypoteční banky?

Sjednání online

Sjednání online

Pro vyřízení hypotéky už nemusíte nikam osobně chodit. Vše vyřídíte jednoduše online nebo s pomocí bankéře po telefonu.

Garance úroku až 30 dní

Garance úroku až 30 dní

Nabídku úrokové sazby vám Hypoteční banka garantuje po dobu 30 dní – máte tedy dostatek času na promyšlení i vyřízení.

Schválení do 2. dne

Schválení do 2. dne

Sjednání hypotéky přes internet vám ušetří nervy i čas. Po odeslání dokumentů vyřídí banka vaši hypotéku už do druhého dne.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Hypotéku na úsporné bydlení využijete na stavbu, rekonstrukci nebo koupi nemovitosti. Nemovitost jen musí spadat do energetické třídy A nebo B. Jako důkaz postačí štítek, případně projekt.

O hypotéku můžete zažádat, pokud jste starší 18 let a máte trvalý pobyt na území ČR.

Díky Virtuální pobočce si naplánujete schůzku, kdy se vám jen bude hodit. Nemusíte totiž nikam osobně docházet ani spěchat po práci do banky. Jednoduše si z pohodlí domova přes internet sjednáte schůzku s bankéřem, který na vás bude čekat na Virtuální pobočce. 

Používání Virtuální pobočky je zdarma a vstup i rezervace času v kalendáři je snadná. Není třeba instalovat žádný program, stačí otevřít stránky Hypoteční banky a rezervovat si svůj termín.

Ano. Pokud budou všechny parametry sedět, dostanete v online kalkulačce stejný úrok jako byste dostali na pobočce.

Na rozmyšlenou nebo sehnání dokumentů máte dostatek času. Hypoteční banka vám totiž úrokovou sazbu garantuje na dobu až 30 dní.

Ano. Pojištění schopnosti splácet je jistota, kterou oceníte v nepříjemných životních situacích.

Ochrání vás v případě dlouhodobé nemoci a ztráty zaměstnání – díky pojištění nemusíte sahat do vlastních úspor, banka za vás zaplatí až 12 splátek. V případě invalidity 3. stupně nebo úmrtí se pak z pojistky uhradí celá nesplacená část hypotéky.

Celý proces je jednoduší než se zdá. Hypotéku zvládnete vyřídit v 6 krocích. 

1. Vyplnění online kalkulačky

Do online kalkulačky Hypoteční banky vyplníte vlastnosti hypotéky, které si přejete. Podle toho se vám ukáže úrok a výše měsíční splátky. Souběžně s tím se vám vytvoří osobní účet pro vaše dokumenty. Celý postup je až do podpisu smlouvy nezávazný, máte tedy dostatek času na rozmyšlenou. 

2. Vyplnění žádosti

V osobním účtu vyplníte dodatečné informace, které od vás banka potřebuje. Stále platí, že Hypoteční banka vám garantuje úrokovou sazbu, kterou jste dostali v kalkulačce, po dobu 30 dní

3. Online schůzka s bankéřem 

Obratem se vám ozve váš bankéř a probere s vámi nejvýhodnější možnosti hypotéky. S bankéřem se můžete spojit přes telefon nebo e-mail. Termín schůzky si zarezervujete ve Virtuální pobočce. 

4. Doložení dokumentů

Stačí doložit zbývající dokumenty. Váš bankéř vám na schůzce sdělí, co všechno po vás bude potřebovat. 

5. Schválení hypotéky

Po doložení všech potřebných dokumentů je teď práce na straně banky. Ta všechny dokumenty projde, posoudí a na základě toho váš úvěr schválí. Po obdržení potvrzení o schválení začne banka připravovat vaši smlouvu.

6. Podpis smlouvy

Po schválení dostanete vaši novou smlouvu. Stačí už ji jen podepsat na nejbližší pobočce Hypoteční banky.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Reprezentativní příklad hypotéky od Hypoteční banky

Výše úvěru: 3 350 000 Kč, doba splatnosti 30 let, počet splátek: 360, měsíční splátka: 19 211 Kč, pevná úroková sazba: 5,59 % ročně s fixací na 3 let, RPSN: 6,44 %, celková částka zaplacená klientem: 7 390 592 Kč. Jednorázové poplatky: za poskytnutí: 0 Kč, za ocenění nemovitosti: 0 Kč, za návrh na vklad zástavního práva: 2 000 Kč, za ověření podpisů: 60 Kč, za čerpání úvěru na základě podaného návrhu na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí: 1 900 Kč, za první čerpání úvěru zadané přes pobočku nebo korespondenčně: 500 Kč (při využití Hypoteční zóny 0 Kč), za pokyn k výmazu zástavního práva z katastru na konci hypotéky: 2 500 Kč. Pravidelné poplatky: správa hypotéky: 0 Kč, výpis elektronicky: 0 Kč, životní pojištění: 0 Kč, pojištění nemovitosti: 299 Kč, zaslání potvrzení o výši zaplacených úroků poštou: 100 Kč/rok.

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.