Povinné ručení Hyundai

 

Povinné ručení na Hyundai můžete sjednat v jakékoli pobočce pojišťovny. Ale nejvýhodnější nabídky najdete na internetu. Srovnávače povinného ručení obsahují nabídky na všechny prodávané modely. Pokud si koupíte nové Hyundai, můžete získat pojištění dokonce zdarma.

Povinné ručení Hyundai se řadí mezi neprodávanější vozy v Česku. Ve svých kategoriích se na předních pozicích umisťují modely i30, ix20, ix35 nebo i20. Ačkoli je Hyundai jihokorejský výrobce, většina vozidel provozovaných na našich silnicích, se narodila v nošovické továrně ve Slezsku. Cena povinného ručení vozů Hyundai je značně proměnlivá. Protože automobilka produkuje vozy téměř všech tříd. Je jasné, že pojištění malého i20 bude daleko levnější než u sportovních užitkových vozidel. Výši pojištění odpovědnosti z provozu vozidla zásadně ovlivňuje zdvihový objem a výkon motoru. Obě hodnoty jsou uvedeny v malém technickém průkazu.

Například třiatřicetiletý řidič ze stotisícového města, který jezdí pět let bez nehod, zaplatí za malý vůz Hyundai i20 (motor 1,4 1396/74) rovných 2 500 Kč. Kdežto nejlevnější povinné ručení na SUV Hyundai ix35 (motor 2,0 1998/120) vyjde na 4 220 Kč.

Levné povinné ručení na Hyundai onlineSjednat povinné ručení

Povinné ručení pro nové vozy Hyundai

Všechny nové vozy Hyundai je možné výhodně pojistit, a to výhradně na dealerstvích Hyundai přímo při koupi vozu. Základem pojištění je kompletní havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí. K tomu navíc zdarma povinné ručení se zvýšenými limity pojistného plnění, asistencí Komfort a přímou likvidací Profík. Součástí tohoto pojištění je i možnost zapůjčení náhradního vozidla zdarma. To všechno za zajímavou sazbu pojištění 2,75 % z kupní ceny vozidla. Jedinečným prvkem na českém trhu je potom nulová spoluúčast pojištěnců, kteří se rozhodnou pro opravu v autorizovaném servisu.

Výhodné ručení pro ojeté Hyundai

Řidiči co již Hyundai nějakou dobu vlastní, si musí sjednat pojistku sami. Například ČPP povinné ručení nabízí výběr ze tří produktů. Základní produkt Sporpov poskytuje pouze nejnutnější krytí dané zákonem. Pro náročnější vlastníky Hyundai jsou připraveny Speciálpov a Superpov, které jsou o poznání dražší.

Úspory dosáhnete, když budete platit celé povinné ručení najednou. Tedy místo čtvrtletních nebo pololetních záloh pošlete na účet pojišťovny jednu roční splátku. Pojištění online vám může ušetřit několik procent oproti tomu, kdybyste si sjednávali povinné ručení na pobočce pojišťovny.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1