Českomoravská stavební spořitelna, a.s.

  1. Českomoravská stavební spořitelna, a.s., známá také jako Liška, je největší stavební spořitelnou v České republice. Na trhu působí od roku 1993.
  2. V současné době má na kontě 6,2 milionu uzavřených smluv o stavebním spoření a téměř milion poskytnutých úvěrů na bydlení.
  3. Hlavním produktem Českomoravské stavební spořitelny je stavební spoření. Poskytuje také další možnosti spoření, úvěry, hypoték či pojištění i možnost vedení běžného účtu.

Produkty společnosti

Stavební spoření od ČMSS

Úvěr se zajištěním nemovitosti od ČMSS

Úvěr se zajištěním nemovitosti od ČMSS na bydlení

Úvěr se zajištěním nemovitosti od ČMSS na rekonstrukci

Více informací o společnosti ČMSS, a.s.

  • Společnost se tradičně zaměřuje na odborné poradenství a komplexní servis, který pro její klienty zajišťuje více 22 000 profesionálních poradců.
  • Mnoho klientů má ve spojitosti s Českomoravskou stavební spořitelnou zažitý pojem tzv. “spoření s liškou”. Liška, znak ČMSS, se stala pro mnoho lidí dokonce symbolem oboru stavebního spoření.
  • Za více než 20 let své existence poskytla své služby více než 940 tisícům obyvatelům ČR. Objem těchto služeb je vyšší než 310 miliard korun.
  • Patří do velké finanční skupiny ČSOB a jejími akcionáři jsou velké finanční instituce Československá obchodní banka, a. s. a Bausparkasse Schwäbisch Hall AG.

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Oficiální webové stránky
www.cmss.cz

IČ:
49241397
Kontaktní telefon:
225221111
Zelená linka:
225225225
Kontaktní e-mail:
info@cmss.cz