Českomoravská stavební spořitelna, a.s.

  1. Českomoravská stavební spořitelna, a.s., známá také jako Liška, je největší stavební spořitelnou v České republice. Na trhu působí od roku 1993.
  2. V současné době má na kontě 6,2 milionu uzavřených smluv o stavebním spoření a téměř milion poskytnutých úvěrů na bydlení.
  3. Hlavním produktem Českomoravské stavební spořitelny je stavební spoření. Poskytuje také další možnosti spoření, úvěry, hypoték či pojištění i možnost vedení běžného účtu.

Produkty společnosti

Stavební spoření od ČMSS

Úvěr se zajištěním nemovitosti od ČMSS na bydlení

Úvěr se zajištěním nemovitosti od ČMSS na rekonstrukci

Více informací o společnosti ČMSS, a.s.

  • Společnost se tradičně zaměřuje na odborné poradenství a komplexní servis, který pro její klienty zajišťuje více 22 000 profesionálních poradců.
  • Mnoho klientů má ve spojitosti s Českomoravskou stavební spořitelnou zažitý pojem tzv. “spoření s liškou”. Liška, znak ČMSS, se stala pro mnoho lidí dokonce symbolem oboru stavebního spoření.
  • Za více než 20 let své existence poskytla své služby více než 940 tisícům obyvatelům ČR. Objem těchto služeb je vyšší než 310 miliard korun.
  • Patří do velké finanční skupiny ČSOB a jejími akcionáři jsou velké finanční instituce Československá obchodní banka, a. s. a Bausparkasse Schwäbisch Hall AG.

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Oficiální webové stránky
www.cmss.cz

IČ:
49241397
Kontaktní telefon:
225221111
Zelená linka:
225225225
Kontaktní e-mail:
info@cmss.cz