Mobilní internet: Jak Vodafone sdílí data přes SIM karty

 

K tarifům Red Data+ rozdává Vodafone 2 až 4 SIM karty, mezi kterými je možné sdílet data. Jak můžete rozdělit balíček dat, k čemu se funkce sdílení hodí a jak využít tarify Red Data+ na maximum?

Sdílejte a kontrolujte

Z funkce sdílení budou mít radost pravděpodobně hlavně hračičkové, lidé, co mají více inteligentních zařízení, bez kterých se nedokážou obejít. V rámci sdíleného tarifu totiž získají SIM karty pro až 4 zařízení. Méně náročné přístroje přitom žerou jen drobky, proto je mnohem lepší zahrnout je do velkého balíčku, nežjim  zařizovat vlastní tarif. Možnost omezovat vybraným SIM kartám data ocení hlavně rodiče, co chtějí potomky motivovat, aby se také jednou za čas o prázdninách šli podívat ven. Sedíte na rodinném obědě a dcera kouká na YouTube? Snižte jí data na nulu a uvidíte, jak se rozpovídá.

vodafone sdílená data správceZdroj: Vodafone 

Red Data+ srovnání

Vodafone aktuálně nabízí tři verze tarifu Red data+, které se liší objemem dat, počtem SIM karet pro sdílení a samozřejmě cenou.  

Red Data+ 4 GB Red Data+ 10 GB Red Data+ 30 GB
4 GB (+ 3 GB)  10 GB (+ 3 GB) 30 GB (+ 3 GB)
1 + 1 SIM karta zdarma 1 + 3 SIM karty zdarma 1 + 3 SIM karty zdarma
399 Kč měsíčně 549 Kč měsíčně 999 Kč měsíčně
Více info >>> Více info >>> Více info >>>


Bonusové GB, závazek a sleva na telefon

Asi jste si všimli, že k objemu dat přidáváme v závorce další bonusová data. Ty můžete získat za určitých podmínek. Aktuálně běží akce, kdy můžete získat 1 GB zdarma každý měsíc po dobu půl roku. Stačí si tarif zakoupit v eShopu operátora. Další odměnu v podobě 2 GB získáte, pokud používáte aplikaci Můj Vodafone. Každý měsíc si je v appce v sekci „Moje nabídky“ můžete jednoduše vyzvednout. První balíček 2 GB si vyberete už dva dny od aktivace tarifu.

Operátor si vás chce samozřejmě trochu pojistit. Proto jsou tarify levnější, pokud se upíšete na 24 měsíců. Jestliže vám takový závazek příliš nevoní, připlatíte si o několik sto korun. Za nejmenší balíček dáte měsíčně 999 Kč, prostřední vás vyjde na 1249 Kč a velký na 1 699 Kč.

Vodafone nabízí k tarifům ze sady Red Data+ také slevu až 2 000 Kč na vybrané produkty. Mezi ně patří například USB modem, který s jednou ze SIM karet v balíčku můžete zapíchnout do notebooku a budete surfovat online i na chatě na okraji civilizace. Na cesty se bude hodit třeba i tablet či GPS lokátor chlupatého miláčka, co má někdy tendence se zapomenout či rozběhnout do dálky za neexistující kořistí. Výše slevy se samozřejmě odvíjí od velikosti zakoupeného balíčku.

Ušetřete až 40 % na mobilním tarifu. Víme, jak!
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/interni-bannery-mobilni-internet-2.png