5/25/2023, Usetreno Bussiness, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z E.ON Energie24?

Je to jednoduché. Postupujte podle našeho přehledného návodu. Už jste na stránkách E.ON Energie24 zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.

Jak se zaregistrovat?

  1. Otevřete si webové stránky E.ON Energie24. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://login.eon.cz/registrace.
  2. Zadejte váš e-mail, telefonní číslo, zvolte si heslo a ještě jednou ho potvrďte. 
  3. Pak vyberte možnost „Nemám fakturu u sebe“, vyplňte vaše jméno, příjmení, datum narození, zaškrtněte souhlas a klikněte na tlačítko „Registrovat se“.

Jak stáhnout fakturu?

  1. Po registraci vyplňte na stránkách E.ON Energie24 své přihlašovací jméno, heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit“. V levém sloupečku vyberte odběrné místo (podle kódu EAN, EIC, nebo adresy). Zvolte „Platby“ a pak „Vyúčtování“. 
eon faktura.jpg
eon jak stáhnout fakturu.jpg

2. Posouvejte se po stránce dolů, dokud neuvidíte „Přehled všech vyúčtování“. Klikněte a hned se otevře seznam všech vyúčtování (jsou seřazena sestupně – tedy první vyúčtování je to nejaktuálnější = poslední, které vám dodavatel poslal). 

eon vyúčtování.jpg

3. Jakmile najdete vyúčtování, které potřebujete, vyberte možnost „Stáhnout“ a dokument se vám uloží do počítače. Najdete ho ve složce „Stažené soubory“.

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.