Přihlášení do internetbankingu Fio banky

 

Fio banka se drží přehledného, i když trochu zastaralého internetového bankovnictví. Možná se polekala reakcí klientů České spořitelny na nového George. Díky staršímu designu se však nemusíte bát, že se ve svém internetovém bankovnictví ztratíte. Jak se do něj přihlásit?

fio banka internetbanking 

Při zakládání běžného či spořicího účtu můžete zažádat o možnost spravovat svůj účet online pomocí internetového bankovnictví. Pracovník banky vám pak předloží k podpisu „Smlouvu o elektronické správě účtu“ a vy zde vyplníte své osobní údaje, uživatelské jméno a heslo pro první přihlášení do internetového bankovnictví.

Máte zájem o účet u Fio banky?Srovnání běžných účtů

Ve smlouvě se zároveň zavazujete, že při prvním přihlášení své heslo změníte. Nové přihlašovací údaje by totiž neměl znát nikdo, ani zaměstnanec banky, který vám internetbanking pomáhal založit. Jak na to? Stačí kliknout na odkaz „Nastavení“ v pravém horním rohu a na další stránce zvolit možnost „Změna hesla“ v levém menu.

fio banka změna hesla 

Internetové bankovnictví Fio banky je zcela zdarma, dokonce si jej můžete vyzkoušet na 30 dní v jeho demo verzi. Podrobné návody, jak se dále v elektronické správě účtu pohybovat najdete na YouTube profilu banky.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1