Neomezené volání

Porovnejte si nabídky předních operátorů, zjistěte výhody jednotlivých tarifů a najděte tu nejvýhodnější volbu pro své potřeby.

Srovnání mobilních tarifů

Srovnejte si mobilní tarify od různých operátorů

Srovnání mobilních tarifů je rychlé, přehledné a zdarma

Stačí párkrát kliknout myší

Stačí párkrát kliknout myší

Z pohodlí gauče si porovnáte ceny i podmínky různých neomezených tarifů a najdete si ten nejvýhodnější.

Papírování vyřešíme za vás

Papírování vyřešíme za vás

Veškeré dokumenty pro vás předpřipravíme. Zkrátka zařídíme, aby změna tarifu proběhla hladce.

K ruce jsou vám naši specialisté

K ruce jsou vám naši specialisté

Po telefonu vám odpoví na všechny otázky a pomohou s čímkoliv – od výběru po sjednání.

Co znamená neomezené volání?

Neomezené volání znamená, že můžete volat kdykoliv a jak dlouho chcete, aniž byste se museli starat o omezení počtu minut či hodin. Bez ohledu na to, zda hovor trvá pár sekund, nebo několik hodin, nebudete platit žádné dodatečné poplatky za volání. 

S neomezeným voláním si nemusíte dělat starosti s náklady na volání. Nemusíte se obávat vysokých účtů za volání nebo překročení limitů stanovených v běžných tarifech.

Můžete si vybrat tarif s neomezeným voláním a přidat další služby, jako jsou data, SMS zprávy nebo roamingové balíčky. To vám umožní vytvořit si kompletní mobilní tarif, který odpovídá vašemu životnímu stylu a preferencím.

Neomezené volání do všech sítí

Mnoho tarifů s neomezeným voláním nabízí také možnost volat do všech sítí. To znamená, že se můžete spojit s přáteli, rodinou a kolegy bez ohledu na to, u kterého mobilního operátora jsou. 

Neomezené volání do všech sítí je skvělou možností pro ty, kteří chtějí být neustále propojeni se světem kolem sebe, volat s kýmkoli a být vždy dostupní pro své blízké.

Pokud využíváte neomezené volání do všech sítí, nemusíte platit žádné dodatečné poplatky za volání do jiných sítí. Můžete volat komukoli, aniž byste se museli starat o vysoké náklady nebo poplatky za volání do jiných sítí.

Srovnat mobilní tarify

Neomezené volání v rámci jedné sítě

Někteří operátoři nabízejí neomezené volání v rámci své vlastní sítě, což může být výhodné zejména pro ty, kteří mají většinu kontaktů u stejného operátora.  

Můžete volat svým přátelům, rodině nebo kolegům bez omezení a nemusíte se starat o překročení stanoveného limitu, nicméně volání do jiné sítě může být účtováno dle ceníku poskytovatele. 

I když volání do jedné sítě je neomezené, při volání do jiné sítě mohou platit standardní tarify a poplatky stanovené vaším mobilním operátorem.

Neomezené volání a data

Neomezené volání a data jsou výhodou, která kombinuje neomezené množství hovorů a přenos dat v jednom tarifu. Tato kombinace poskytuje uživatelům maximální komunikační a internetovou svobodu bez obav z překročení limitů. 

Můžete bez omezení procházet webové stránky, streamovat videa, posílat e-maily, používat sociální sítě a další online služby.

S neomezeným voláním a daty můžete volat a současně používat internet, posílat zprávy a využívat aplikace. Tato kombinace vám poskytuje kompletní komunikační balíček.

Kalkulačka mobilních tarifů

Nejlevnější neomezené volání

Pokud hledáte nejlevnější možnost neomezeného volání, je důležité porovnat nabídky různých mobilních operátorů. Některé společnosti nabízejí tarify s neomezeným voláním za velmi konkurenceschopné ceny. Srovnejte si ceny a podmínky jednotlivých tarifů v naší online kalkulačce, abyste našli tu nejvýhodnější volbu pro své potřeby.

Jak vybrat správný tarif?

Správný výběr mobilního tarifu je klíčový pro uspokojení vašich potřeb a zároveň minimalizaci nákladů. Předtím než začnete vybírat tarif, je důležité zvážit, jak často a jakým způsobem využíváte svůj mobilní telefon.

Zeptejte se sami sebe, kolik času trávíte voláním, posíláním SMS zpráv a kolik dat potřebujete pro prohlížení internetu, používání aplikací a streamování videí. To vám pomůže určit, jaký typ tarifu a jaké množství služeb potřebujete.

Srovnat mobilní tarify

Co je dobré před výběrem zjistit a zvážit?

Pokrytí sítě: Zkontrolujte dostupnost a kvalitu sítě nabízeného operátora ve vaší oblasti.

Další benefity: Zjistěte, zda jsou s tarifem poskytovány další benefity, jako jsou volání do zahraničí, roamingové balíčky, předplatné na hudební streamovací služby nebo výhody pro více členů rodiny.

Zákaznický servis: Ohledně zákaznického servisu je důležité zjistit, jaké jsou možnosti kontaktu s operátorem a jak rychle a efektivně jsou schopni řešit případné problémy nebo dotazy.

Neomezené volání bez dat

Mobilní operátoři nabízí tarify, které zahrnují neomezené množství dat spolu s voláním. 

Nicméně existují i možnosti pro ty, kteří preferují volání před daty. Neomezené volání bez dat je variantou tarifu, který se zaměřuje na poskytování neomezeného množství hovorů bez přiděleného objemu dat. 

Neomezené volání bez dat je skvělou alternativou pro ty, kteří nevyužívají mobilní data nebo mají k dispozici Wi-Fi připojení, které jim vyhovuje. 

Pokud například preferujete používání pevného internetového připojení doma nebo v práci, může vám toto řešení poskytnout volnost bez nutnosti platit za služby, které nepotřebujete.

Neomezené tarify – operátoři

Neomezené volání T-Mobile

T-Mobile nabízí různé tarify, které zahrnují možnost neomezeného volání. Neomezené volání může být zahrnuto v tarifu samostatně nebo jako součást balíčku, který může zahrnovat také mobilní data a další služby. 

T-Mobile navíc nabízí věrnostní program, díky kterému ušetříte. Tento program se nazývá Magenta 1 a čím více služeb u T-Mobile máte, tím větší slevu na tarify dostanete. Maximální sleva je 25%. 

Neomezené volání O2

O2 nabízí široké spektrum tarifů, ze kterých si vybere každý. Stejně jako u T-Mobile platí – čím více služeb, tím více ušetříte. Součástí balíčku O2 Spolu může být až šest služeb. Pokud máte vy nebo vaši blízcí u O2 více služeb, ideálním řešením by mohlo být spojit tyto služby a čerpat výhody, které O2 Spolu nabízí. 

Neomezené volání Vodafone

Stejně jako předchozí operátoři, i Vodafone nabízí škálu tarifů s neomezeným voláním, například tarif Red Basic s neomezeným voláním i SMS. Z nabídky tarifů si jistě vyberete podle své představy. 

Všichni tito operátoři nabízejí také tarify pro studenty za zvýhodněnou cenu. 

(Poznámka: Jedná se o příklady z nabídky operátorů, nejedná se o obchodní nabídku. Platné k 10. 7. 2023.)

Srovnat mobilní tarify

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Obecně platí, že pokud provoláte více než 200 minut měsíčně, vyplatí se vybrat si neomezený tarif. S tím vám rádi pomůžeme. Stačí nám na sebe nechat kontakt a po telefonu vše probereme.

Nevíte, kolik minut provoláte? Stačí se podívat na poslední 3 vyúčtování za telefon. Zjistíte tak, kolik v průměru měsíčně provoláte minut, pošlete SMS a využijete dat.

Nejlepší je, když si nejdřív sami porovnáte neomezené tarify. Vyberete, který se vám nejvíc líbí, a vyplníte nezávaznou objednávku. My se vám vzápětí ozveme a vše s vámi probereme. Nevadí, pokud máte závazek, i s tím dokážeme pomoci.

Všichni 3 největší operátoři (Vodafone, O2, T-Mobile) nabízí tarify s neomezenými daty.

Dejte si ale pozor. U některých tarifů surfujete neomezeně plnou rychlostí jen do vyčerpání určitého objemu dat. Pak se vám rychlost výrazně zpomalí. U jiných tarifů vám operátoři omezují maximální rychlost hned od začátku.

Vybrali jste si nový mobilní tarif, ale u stávajícího operátora máte smlouvu na dobu určitou? Závazek můžete ukončit předčasně, aniž byste museli platit tučné sankce. Záleží, kdy jste podepsali stávající smlouvu.

Obecně mohou nastat 2 situace:

1. Neplatíte nic

Pokud vypovídáte smlouvu po 3 měsících od doby, kdy jste ji uzavřeli, neplatíte ani korunu.

2. Zaplatíte jen 1/20 paušálů zbývajících do konce smlouvy

Pokud vypovídáte smlouvu do 3 měsíců od doby, kdy jste ji uzavřeli, doplácíte 1/20 zbývajících paušálů.

Jestli jste od svého stávajícího operátora dostali slevu na mobilní telefon, tablet, modem nebo jiné zařízení, má právo po vás chtít, abyste mu ji zpětně proplatili. Pokud máte zařízení na splátky, musíte je doplatit.

Pokud jste fyzická osoba nebo živnostník, žádnou další pokutu vám operátor dát nemůže, a to ani pokud jste uzavřeli smlouvu před 1. 4. 2020. Kdybyste se s takovým jednáním setkali, nebojte se ozvat přímo na Český telekomunikační úřad.

Nový mobilní tarif si vyberete ve srovnání za pár minut. Přenést telefonní číslo zvládnete pak už za 5 až 8 dnů. Záleží na tom, jak se domluvíte s operátorem.

Nemusíte sami vypovídat smlouvu, to za vás zařídí nový operátor. Vám bude stačit znát ověřovací kód účastníka (tzv. OKU – 14místný číselný kód). Pokud OKU neznáte, nezoufejte. Náš specialista vám ho pomůže najít v internetové samoobsluze vašeho operátora nebo ve staré smlouvě.

Tip: Přečtěte si nejčastější otázky a odpovědi týkající se přenosu čísla.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.