Air Bank

  • Při sjednání hypotéky s pojištěním získáte úrok od 5,49 % ročně.
  • Spořicí účet: Při aktivním využívání bonusová sazba 5 % ročně do 250 000 Kč (stačí min. 5krát měsíčně zaplatit kartou).
  • Sjednání a vedení běžného účtu zdarma.
Srovnat běžné účty

Stručná historie Air Bank

Air Bank je jednou z nejmladších bank na českém trhu, na kterém působí od roku 2011. Jedná se o moderní banku, která klientům přináší celou řadu inovací a především přátelský a férový přístup. 

Svým klientům nabízí především základní produkty (běžný účet, spořicí účet, hypotéku, půjčky atd.), které vynikají svou přehledností.

Produkty od Air Bank

Běžný účet

Běžný účet od Air Bank vám nabídne hned několik skvělých výhod. Tou první je, že sjednání účtu je zcela zdarma. Celkem můžete mít u Air Bank až 10 běžných účtů, přičemž za každý další zaplatíte jen 10 korun měsíčně. Podívejte se, jak si stojí ve srovnání s ostatními běžnými účty.

Spořicí účet

Se spořicím účtem od Air Bank budete mít své úspory jednoduše pod kontrolou. Při aktivním využívání na vás navíc čeká bonusová sazba 5 % ročně do 250 000 Kč – stačí pouze 5krát měsíčně zaplatit vaší kartou. Srovnejte si spořicí účty napříč bankami v kalkulačce spořicích účtů.  

Hypotéka

Hypotéku od Air Bank můžete využít na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti. Navíc při sjednání hypotéky s pojištěním od Air Bank získáte úrok od 5,79 % ročně. Při převedení hypotéky k Air bank můžete získat sazbu až od 5,59 % ročně, a to v případě, kdy si k hypotéce sjednáte pojištění, které zvládne i 6 rizik najednou. Podívejte se také, jak si stojí ve srovnání s ostatními hypotékami

Půjčky

S půjčkou od Air Bank si můžete půjčit částku od 5 000 Kč až do 1 200 000 Kč. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků ani záludností. Srovnejte si půjčky napříč bankami prostřednictvím naší kalkulačky

Srovnat spořicí účty

Ceny a nabídka: Air Bank

Srovnejte si ceny a podívejte se na nabídku běžných účtů, spořicích účtů, hypoték a půjček. Ceník k produktům od Air Bank najdete na tomto odkazu

Kód banky

  • Kód Air Bank: 3030
  • BIC kód (SWIFT): AIRACZPP
  • : 29045371

Kontakt

Srovnat hypotéky

Infolinka

  • +420 515 202 202 
  • Dostupnost: 8:00–20:00

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Ceníky, sazebníky i další důležité dokumenty k produktům od Air Bank najdete na tomto odkazu

Do internetového bankovnictví Air Bank se přihlásíte vložením tohoto odkazu do vašeho prohlížeče: https://ib.airbank.cz

Najdete u nás 32 kamenných poboček Air Bank a více než 370 bankomatů. Jejich mapu najdete na webu nebo v aplikaci My Air.  

Ano. V rámci jednoho cestovního pojištění od Air Bank můžete pojistit až 9 dalších cestujících a sjednat si ho během 1 minuty můžete klidně těsně před odletem – platit začíná už 4 hodiny od uzavření. Kartičku vašeho pojištění pak snadno najdete ve vašem e-mailu i mobilní aplikaci My Air. Nově pak Air Bank nabízí cestovní připojištění pro motoristy.

V případě nemoci nebo jiných komplikací bude cestovní pojištění zrušeno a peníze za pojistné se vám vrátí zase na účet.

S naším online srovnáním spořicích účtů je to hračka. Účty si můžete srovnat podle poplatků za vedení nebo podle úrokové sazby. Ta udává, kolik vám peníze vydělají. Důležitá jsou i pásma úročení – kdy banka vklad rozdělí a každou jeho část úročí jinak.

Některé spořicí účty mají navíc povinný minimální vklad nebo zůstatek. Ne každému to může vyhovovat.

Výše splátek

Splátka by neměla ukrajovat příliš velkou část vašeho měsíčního příjmu. Zkuste si proto nějaký čas odkládat částku, kterou byste měli posílat bance.

Doba splatnosti

Důležitá je i dobře nastavená doba splatnosti. Nevolte za každou cenu co nejkratší, abyste měli hypotéku rychleji z krku. Raději si ji nastavte tak, aby vám opravdu vyhovovala výše měsíčních splátek.

Úroková sazba

Banky často komunikují úroky hypoték „OD“, na ně ale málokdo dosáhne, pokud si nesjedná u banky nějaké doplňkové produkty. Ty ale nejsou vždy výhodné.

Poplatky

S hypotékou jsou také často spojeny poplatky: za vyřízení, odhad ceny nemovitosti, vedení úvěrového účtu atd. Zajímejte se proto o to, co si banka, u které chcete žádat o hypotéku, všechno účtuje. V ideálním případě uhradíte pouze poplatek za vklad na katastrálním úřadu.

Přečtete si našich 10 tipů, podle čeho vybírat hypotéku.

Hypoteční specialista odpoví na všechny vaše otázky a vypracuje nabídku přímo vám na míru. Díky tomu ušetříte čas – nemusíte obvolávat banky, studovat nudné zákony, ani porovnávat produkty a zjišťovat si další potřebné informace. Hypoteční specialista vám navíc pomůže s papírováním. Vyhnete se tak zbytečným administrativním chybám.

Vždy záleží na tom, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. Tyto parametry si jednoduše nastavíte v naší online kalkulačce. Na základě nich vám porovná dostupné půjčky a vy pak snadno najdete tu nejlevnější.

Nevybírejte si ale jen podle úrokové sazby a výše splátky. Sledujte také roční procentní sazbu nákladů (tzv. RPSN), ta představuje nejen úrok, ale i veškeré poplatky spojené s půjčkou. Čím nižší je RPSN, tím bude úvěr výhodnější.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.