Úvěry v roce 2021: Podívejte se na přehledné srovnání

Chybí vám vybavení do domácnosti, porouchalo se vám auto nebo je čas na rekonstrukci a nemáte vytvořenou finanční rezervu? V takových případech je vhodné žádat o úvěr. Srovnejte si úvěry, abyste přeplatili co nejméně a to za pár minut tak můžete získat nabídky z pohodlí domova.

Chci porovnat úvěry

Kolik peněz si můžete půjčit?

Kalkulačka úvěrů vám zodpoví ty nejdůležitější otázky. Na prvním místě většinou stojí velký otazník, který se týká maximální částky, kterou vám banka půjčí. Částky se pohybují od několika tisíc, které se vám mohou hodit na menší nutný spotřebič nebo jeho opravu, až po milionové sumy, které lze využít například na auto nebo rekonstrukci bydlení.

Banka vám nejprve prověří stávající dluhy, vaší historii, příjmy a podle toho určí, zdali žádost schválí. Největší roli však hraje čistý měsíční příjem za poslední tři měsíce. Podívat se ovšem můžete i na podrobnější výpočet

 

Před žádostí si připravte tyto dokumenty:

– OP a další z dokladů k potvrzení totožnosti (například řidičský průkaz nebo pas)
– Potvrzení o výši příjmů
– Potvrzení o místě bydliště

Jak vyhledat nejvýhodnější úvěr?

Peníze si můžete v dnešní době půjčit od mnoha věřitelů. Pokud ale chcete mít jistotu, že se jedná o spolehlivého věřitele, hledejte úvěry vždy skrze online kalkulačku, která je transparentní a férová. Stačí vyplnit vlastní požadavky, které se týkají doby splácení, konkrétní částky a veškeré nabídky se vám podle vašeho nastavení seřadí. 

Úvěry 2021 nabízejí širokou škálu možností. Můžete si vybírat například podle výše úroků. Kromě tohoto procenta by vás však mělo zajímat ještě RPSN, které mnohem lépe vyjadřuje, kolik ve výsledku za půjčku zaplatíte. Obecným pravidlem pak je, že věc, na kterou si půjčujete, by měla sloužit déle, než je doba splatnosti půjčky.

Volte jen ověřené věřitele

Srovnání úvěrů online zařazuje do nabídky bankovní i důvěryhodné nebankovní subjekty. Ušetřeno.cz srovnává jen důvěryhodné věřitele, u kterých budete mít jistotu, že nespadnete do dluhové pasti kvůli nevýhodným podmínkám.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Ostatní často hledají

Kalkulačka úvěrů Srovnání úvěrů Online půjčky Neúčelová půjčka Půjčka na bydlení Půjčka na auto Půjčka na rekonstrukci Konsolidace půjček Úvěrová kalkulačka 2021 Můžu si půjčit, když jsem v exekuci nebo v insolvenci