Komerční banka půjčka s úrokem od 3,8 %

Získejte až 2 500 000 Kč bez nutnosti 

zajištění.  Na cokoliv si představujete.

Přizpůsobení splátek

Den splatnosti i délku splácení si určujete vy sami.

Rychlé vyřízení

Půjčku s předschváleným limitem vyřídíte do 30 minut.

Sjednání online

Zažádat o půjčku můžete přes online bankovnictví.

Komerční banka, a.s.
Bezstarostná půjčka od Komerční banky
Úrok od:
3,80 %
Maximální RPSN:
14,88 %
Splatnost:
12 - 96 měsíců
Reprezentativní příklad: Výše úvěru: 550 000 Kč, splatnost 10 let, počet splátek: 120, měsíční splátka: 5 555 Kč, roční úroková sazba 3,80 %, RPSN: 3,87 %, maximální RPSN: 14,88 %, celková částka splatná spotřebitelem: 662 072,28 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, poplatek za zpracování úvěru: 0 Kč, poplatek za vedení: 0 Kč. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. 1. splátka úroků je 1 103,06 Kč, 2.-119. anuitní splátka 5 555 Kč, 120. anuitní splátka 5479,22 Kč.

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Osobní úvěr je určen pro všechny občany České republiky i cizince, kteří mají trvalý pobyt v ČR. Zažádat o úvěr mohou i občané členských zemí EU, kteří mají povolený přechodný či trvalý pobyt v ČR.

K žádosti o půjčku od Komerční banky si připravte 2 doklady totožnosti (občanský průkaz a například cestovní pas) a podklady, které potvrzují váš příjem. V případě, že jste osoba samostatně výdělečně činná, je třeba doložit daňové přiznání za poslední zdaňovací období včetně dokladu o zaplacení daně.

V kalkulačce splátek půjčky od KB si jednoduše nastavíte, kolik chcete půjčit a jak dlouho chcete půjčku splácet, a ona vám ihned vypočítá výši měsíční splátky. Nebo si můžete navolit, jak vysokou částku můžete maximálně splácet + dobu splatnosti a kalkulačka vám spočítá, na jak vysoký dosáhnete úvěr.

Ano, samozřejmě. Pojištění schopnosti splácet půjčku je vhodným nástrojem, jak se ochránit před důsledky úrazu, dlouhodobé pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání a dalšími nepříznivými událostmi. Pojišťovna pak za vás bude hradit splátky nebo i zbývající část dluhu. Detailní informace najdete zde

Ano, půjčku je možné převést na jiného dlužníka, podmínkou je jeho akceptace ze strany banky, především pak jeho schopnost splácet půjčku, případně také schopnost poskytnout dostatečnou zástavu úvěru.

Napsali jsme o půjčkách

Zeptali jsme se klienta Zonky: Jak vlastně funguje to půjčování od lidí?

Pokud alespoň občas zapnete televizi, určitě vám pojem Zonky...

Které půjčky vyjdou nejvýhodněji? Zeptali jsme se finančního specialisty

Banky nás reklamami na „nejvýhodnější půjčky“ doslova bombar...

Jak poznat nejvýhodnější půjčku? Nezapomínejte na výši přeplatku, radí odborníci

Jak poznat tu nejvýhodnější půjčku? Češi při výběru toho spr...

Nesrozumitelná bankovština? 13 pojmů, které musíte znát, než si vezmete půjčku

Situace, která vyžaduje finanční injekci, může plánovaně i n...

Získejte až 2 500 000 Kč bez zajistění

Chci půjčku od Komerční banky