Zonky půjčka: Lidé půjčují lidem

Levněji než v bance a s klidem. Vše vyřídíte  

online během pár minut. Žádné záludnosti.

Úrok už od 2,99 %

Ať už potřebujete 20 000 Kč nebo třeba 750 000 Kč.

Jasná smlouva

Nemusíte se bát žádné nesrozumitelné bankovštiny.

Peníze na cokoliv

Od auta přes rekonstrukci až po rozjezd podnikání.

Benxy s.r.o.
Nejlevnější půjčka od Zonky
Úrok od:
2,99 %
Maximální RPSN:
31,94 %
Splatnost:
6 - 84 měsíců
Reprezentativní příklad: Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s úrokovou sazbou 5,99 % p.a., se splatností 60 měsíců, splátkou 2 957 Kč, poslední splátkou 2951,32 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 7,03 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet zákazníka. Celkem zákazník zaplatí 177 414,32 Kč.

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Zonky funguje online, nepotřebuje tak stovky poboček a tisíce zaměstnanců. Proti bance tak má mnohem nižší náklady, a může nabídnout lidem v průměru o 2 % nižší úrok než banka.

Ke každému zákazníkovi navíc přistupují individuálně, díky čemuž dokáží připravit férovou nabídku, která není založená na tabulkovém přístupu. To vše pro to, aby našli souvislosti tam, kde je banka nevidí, lépe odhadli rizikovost a mohli nabídnout lepší úrok.

Na Zonky si můžete půjčit:

  • Pokud vám je víc než 18 let, jste občanem České republiky nebo občanem EU či Ukrajiny a máte zde trvalý pobyt. Zároveň musíte mít bankovní účet v České republice.
  • K vyplněné poptávky budete následně potřebovat nahrát dva doklady totožnosti. Je potřeba občanský průkaz nebo doklad o trvalém pobytu, jako druhý doklad můžete použít pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, rodný list nebo kartičku pojištěnce.
  • Pro nabídku je potřeba doložit vaše příjmy. Nejlépe si Zonky poradí s bankovními výpisy z vašeho internetového bankovnictví za poslední tři měsíce. Návod, jak výpisy stáhnout, najdete zde.

V některých případech můžete doplnit i další doklady. Může to být například potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, daňové přiznání, důchodový výměr, výměr rodičovské, rozhodnutí o alimentech, doložení příjmů z pronájmu nemovitosti, soudní rozhodnutí a další.

1. Připrava nabídky

Pokud od vás mají na Zonky vše potřebné, dokážou v některých případech nabídku připravit během pár minut. V ostatních případech nabídku ušitou na míru připraví za 1 den. Zcela výjimečně k tomu potřebují dny dva. Za přípravu nabídky nic neplatíte až do chvíle, než vám pošlou peníze na bankovní účet.

2. Podepíšete smlouvu

Nikam samozřejmě nemusíte chodit. Smlouvu podepisujete jednoduše pomocí unikátního SMS kódu, který vám přijde na mobilní telefon, jakmile se rozhodnete nabídku přijmout. SMS kód přepíšete do vaší poptávky a tím je smlouva podepsaná.

3. Zafinancování vašeho příběhu

Jakmile podepíšete smlouvu, pošlou vám peníze na váš bankovní účet. V některých případech můžete mít peníze už během pár minut, maximálně však bankovní převod trvá 1–2 dny.

 

Úrok se na Zonky pohybuje v rozmezí 2,99 % až 19,99 % p. a. Čím víc toho o sobě napíšete do poptávky, tím lépe dokáží připravit opravdu férovou nabídku.

Pro ušetření času, zjišťuje Zonky některé informace za vás. Samozřejmě jen pokud to dovoluje zákon. Nahlíží do veřejných seznamů a rejstříků, jako je obchodní a insolvenční rejstřík, na sociální sítě, s vaším souhlasem se ptáme mobilního operátora O2.

Úrok je určen složitým výpočtem, kterým odhaduje, jak vám splátky zasáhnou do života a jak velké je pro investory riziko, že půjčené peníze nevrátíte. Čím vyšší je riziko, tím větší je také úrok.

Ano, můžete využít službu Zonkyho záchranná vesta – pojištění schopnosti splácet, kterou si můžete sjednat v případě, že:

  • je vám méně než 65 let,
  • nejste v žádném stupni invalidity a nejste ani držitelem průkazu ZTP/P,
  • nejste v pracovní neschopnosti.

Informace pojištění najdete na stránce Zonkyho záchranná vesta. Konkrétní nabídku pojištění dostanete současně s nabídkou půjčky poté, co vyplníte poptávku na Zonky.cz.

Napsali jsme o půjčkách

Které půjčky vyjdou nejvýhodněji? Zeptali jsme se finančního specialisty

Banky nás reklamami na „nejvýhodnější půjčky“ doslova bombar...

Nesrozumitelná bankovština? 13 pojmů, které musíte znát, než si vezmete půjčku

Situace, která vyžaduje finanční injekci, může plánovaně i n...

Co Čechy vede do dluhové pasti? Rodinné těžkosti i vytloukání půjčky půjčkou

Většina lidí se domnívá, že má své peníze pod kontrolou. Jen...

V novém bydlení do Vánoc? Víme, jak na financování vybavení bytu či domu

Mnoho lidí, kteří se chystají přestěhovat do nového bydlení,...

Srovnejte si půjčku od Zonky s ostatními

Chci Zonky půjčku od lidí