Srovnejte si tarify SAZKAmobilu

Volejte, pište a datujte s tarify od SAZKAmobilu. Vyberte si tarif nebo předplacenou kartu, které vám sednou. Čtěte dále a dozvíte se vše podstatné.

Pokračovat do kalkulačky

Jaké tarify SAZKAmobil nabízí?

SAZKAmobil má ve své nabídce tarify, které uspokojí lidi, co rádi volají. Na své si ale přijdou i ti, co potřebují mít k dispozici velké množství dat. V současnosti tento operátor nabízí 10 různých tarifů.

Volání od SAZKAmobilu

SAZKAmobil v rámci svých tarifů poskytuje všechny možné druhy volání:

  • neomezené volání do všech sítí v ČR, 
  • neomezené volání v síti SAZKAmobil
  • omezené minuty v rámci ostatních sítí 
  • nebo omezené minuty do všech sítí v ČR

Po vyčerpání volných minut vám začne účtovat volání dle minutové ceny uvedené u příslušného tarifu.

SMS zprávy od SAZKAmobilu

Obdobně přistupuje SAZKAmobil i k SMS zprávám. I zde rozlišuje, zda posíláte zprávu do sítě, či mimo síť SAZKAmobilu a v rámci určitých tarifů nabízí možnost poslat neomezené množství SMS. U všech tarifů s omezeným počtem SMS po vyčerpání povoleného množství zaplatíte 1 Kč za každou další SMS.

Data od SAZKAmobilu

Neomezená data byste u tohoto operátora hledali marně. Ve svých tarifech tuto službu nenabízí. Největší objem dat v rámci tarifu činí 15 GB, naopak nejmenší množství dat startuje na 500 MB. SAZKAmobil naopak nabízí i tarif zcela bez dat

Dokupové balíčky, když vám tarif nestačí

Vyčerpali jste volné minuty, SMS nebo vám došli data? K tarifům jsou připraveny tzv. dokupové balíčky, které se dají pořídit v rámci mobilní aplikace nebo internetové samoobsluhy.

Dokoupit můžete 1 GB až 10 GB, 100 nebo 200 minut volání a 50 či 100 SMS zpráv navíc. 

Srovnejte si jednotlivé mobilní tarify prostřednictvím naší kalkulačky. Nezávazně a zdarma.

Srovnání mobilních tarifů

Předplacenka od SAZKAmobilu

SAZKAmobil nabízí předplacenou kartu s názvem Předplacenka. Ta funguje na principu dobití kreditu a následného využívání služeb. V základní verzi voláte poté za 2,50 Kč/minuta a posíláte SMS do všech sítí v ČR za 1,50 Kč.

Z kreditu si můžete koupit i různé balíčky služeb, se kterými je poté volání a psaní zpráv levnější. Dokupovat se dají i datové balíčky

Balíčky na 3 měsíce za výhodnou cenu

Pokud si u SAZKAmobilu předplatíte data, volání nebo SMS na 3 měsíce dopředu, jako odměnu získáte 1 měsíc zdarma. Například u balíčku 5 GB dat/měsíc na 3 měsíce zaplatíte jen 480 Kč, standardně byste platili 720 Kč.

Při dobití kreditu alespoň za 300 Kč navíc můžete získat zajímavé odměny. Ty jsou ještě výhodnější při dobití 400 Kč a více.

Kalkulačka mobilních tarifů

V rámci jaké sítě funguje SAZKAmobil?

SAZKAmobil je tzv. virtuálním operátorem. To znamená, že tento operátor nedisponuje vlastní infrastrukturou (vysílače), frekvenčními pásmy a nevlastní ani licenci pro provozování mobilní sítě, kterou uděluje telekomunikační úřad. Virtuální operátoři si mobilní síť pronajímají – v případě SAZKAmobilu se jedná o využívání sítě společnosti Vodafone, a to v plnohodnotném rozsahu pokrytí tohoto operátora. 

Od dubna 2024 se navíc SAZKAmobil přímo stává součástí společnosti Vodafone, která tohoto virtuálního mobilního operátora od společnosti SAZKA odkoupila. 

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.