Konsolidace půjček: Snižte si své splátky a úrok

Nevíte si rady, jak z dluhů ven a v jednotlivých půjčkách se přestáváte orientovat? Pomůže vám konsolidace. Spojíte veškeré splátky do jedné, získáte přehlednější podmínky a můžete se tak dostat i z dluhové pasti.

Chci porovnat konsolidace půjček

Jak konsolidace funguje?

Potřebujete všechny své závazky splatit, ale přestáváte se orientovat v úrocích, době splatnosti, poplatcích a dalších náležitostech? Udělejte si v dluzích pořádek. Využijte konsolidace.

A proč se vyplatí sloučit všechny půjčky do jedné? Díky konsolidaci vyměníte více půjček za jednu. Budete tak mít větší přehled ve svých závazcích a splácet budete jen jednu měsíční splátku.

V čem vám konsolidace může pomoci?

– Měsíční splátky spojíte do jedné nižší platby
– Splácení bude jednodušší a přehlednější
– Méně transakčních nákladů (poplatky za vedení úvěrů)
– Určíte si vyhovující datum splatnosti
– Úvěr si můžete navýšit
– Znovu si nastavíte délku splácení až na 120 měsíců
– Můžete si sjednat pojištění proti neschopnosti splácet nebo k němu získat lepší podmínky
– Ve většině případů získáte nižší úrok

Zajímá vás, jaké máte možnosti konsolidace? 2021 je rokem, kdy se ceníky těchto produktů u bank opět výrazněji měnily, jelikož mu předcházelo pandemické období. Koronavirová situace změnila úroky u mnoha bank, ale také další podmínky. Všechny nabídky na jednom místě najdete v naší přehledné kalkulačce.

Pro koho je konsolidace vhodná?

Pro každého, kdo má své peníze rád pod kontrolou. Pokud vás straší sankce, poplatky a postihy od několika různých věřitelů, na nic nečekejte. Všechny své půjčky můžete pomocí konsolidace rychle spojit, snížit si tak měsíční splátku nebo celkovou zaplacenou sumu.

Pro jaké produkty je vhodná konsolidace:

– Kontokorent
– Kreditní karta
– Krátkodobé půjčky

Pokud máte půjčku s příliš vysokým úrokem, konsolidace vám umožní ušetřit. Vždy ale budete muset splatit částku, kterou jste si od věřitelů vypůjčili. Vaše měsíční splátky ovšem díky konsolidaci nebudou tak chaotické.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Ostatní často hledají

Kalkulačka konsolidací půjček Srovnání konsolidací půjček Online půjčky Neúčelová půjčka Půjčka na bydlení Půjčka na auto Půjčka na rekonstrukci Na co si dát při konsolidaci pozor? Úvěry v roce 2021 Konsolidace půjček online