Které banky nabízejí hypotéky s úrokem pod 2 % ?

 

Boj o zákazníka, který chce uzavřít hypotéku, přitvrzuje. Kromě dalšího poklesu úrokových sazeb u hypotečních úvěrů se snaží banky přilákat klienty i nabídkou dalších výhod. Podívejte se, co vám bankéři nabízejí a kde získáte úrokovou sazbu pod 2 % ročně.

hypotékyPrůměrná úroková sazba ze srpna 2014 klesla na historické minimum 2,64 % p.a.. 

Aktuálně se pod 2% hranici u hypotečních úvěrů dostanete u Equa bank a Wüstenrot stavební spořitelny. Ale i další finanční instituce vám úrokovou sazbu pod 2 % mohou dopřát, jenže musíte splnit podmínky, které si stanovují. Třeba si zavést běžný účet u banky, kde čerpáte hypotéku.

Refinancování s Equa bank při úroku 1,99 % ročně

U Equa bank dosáhnete na úrok 1,99 % p. a. při refinancování hypotéky na s tříletou a pětiletou fixací. U nových hypotečních úvěrů s Equa bank už se dostanete těsně nad 2 %. Při fixaci na 3 nebo 5 let vám poskytnou úrok 2,09 % ročně. Akční nabídka nízkých úrokových sazeb platí pro žádosti o hypotéku podané až do 27. listopadu 2014 ve výši od 700 tisíc korun do 90 % hodnoty nemovitosti se současným uzavřením pojištění schopnosti splácet.

"Nízké sazby ocení především ti, kteří si pořídili hypotéky v letech 2010 a 2012, kdy se průměrné úrokové sazby pohybovaly od 3,6 do 5 procent. Nízké sazby ocení především ti, kteří si pořídili hypotéky v letech 2010 a 2012, kdy se průměrné úrokové sazby pohybovaly od 3,6 do 5 procent. Ke každé smlouvě o hypotéce navíc vyplatí banka klientovi finanční bonus ve výši 5 000 korun.”

- Ondřej Hák, ředitel oddělení úvěrových produktů Equa bank

Hypotéky od Wüstenrot s úroky proklatě nízko

Nejnižší tzv. EXTRA úrokovou sazbu, za kterou lze získat Hypotéku na bydlení, banka snížila na 1,89 % p. a. refinancování hypotéky pak Wüstenrot nabízí již od 1,79 % ročně. V obou případech se jedná o hypotéky s tříletých fixačním obdobím.

Splňte si sen o vlastním bydlení s výhodnou hypotékou.Srovnat ceny hypoték

Jaké výhody získáte z hypotečních dnů u Raiffeisenbank?

Hypotéku při fixaci od Raiffeisenbank sice získáte s úrokem 2,49 % p. a., ale pokud splníte určité podmínky, můžete se dostat i na úrokovou sazbu ve výši 1,29 %. „Hypodny“ trvají od 29. 9. 2014 do 11. 11. 2014. Pokud si v rámci hypotéčních dnů zvolíte fixační období na nejméně tři roky nebo specifickou sazbu float u variabilní hypotéky, sníží vám úrokovou sazbu o 0,2 % ročně.

Snížení o celé 1 % navíc docílíte tím, když si jako běžný účet vyberete eKonto SMART či eKonto KOMPLET a budete jej aktivně využívat. K podpisu smlouvy o hypotéením úvěru navíc dostanete 4 000 kč.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0