Zpět na srovnání

Zonky konsolidace půjček

Zonky půjčky - lidé půjčují lidemZonky - levnější půjčka od lidí
 • Sjednoťte si půjčky do jedné.
 • Ušetříte až 50 % na úrocích.
 • Neplatíte žádné skryté poplatky.

Přejít na oficiální web

 
 
Potřebujete pomoci? Infolinka 226 289 029 nebo info@usetreno.cz

Proč je dobré konsolidovat půjčky na Zonky.cz?

 • Sjednoťte své půjčky do jedné výhodnější.
 • Úroky půjčky od lidí začínají na 2,99 % p.a.
 • Nečekají vás žádné skryté poplatky.
 • Všechno vyřídíte jednoduše online.
 • Kdykoliv můžete zaslat vyšší splátku, je to jen na vás.
 • Půjčku od Zonkyho můžete kdykoliv zdarma splatit. 
 • Nebo si srovnejte konsolidaci s ostatními a zjistěte, která je pro vás nejvýhodnější.
Zonky převedení půjčky
 

Přejít na oficiální web 

Jak funguje půjčování peněz na Zonky?

Reprezentativní příklad

Kolik si chcete půjčit: 150 000 Kč
Doba trvání: 60 měsíců
Úroková sazba: 5,99 % p.a.
RPSN: 7,04 %
Výše měsíční splátky: 2 958 Kč
Poplatek za zpracování úvěru: 2 % (zde 3 000 Kč)
Poplatek za vedení úvěru: 0 Kč
Celková splatná částka: 177 416 Kč

Výše úvěru 150 000 Kč s úrokem 5,99 % p. a. a RPSN 7,04 %: splátka 2 958 Kč, poslední splátka 2 894 Kč. Jednorázový poplatek 2 % (zde 3 000 Kč). Celkem zaplatíte 177 416 Kč za 5 let. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Max. RPSN: 31,94 %.

 

Často kladené dotazy

Jak je možné, že je půjčka na Zonky levnější?

Zonky funguje online, nepotřebuje tak stovky poboček a tisíce zaměstnanců. Proti bance tak má mnohem nižší náklady, a může nabídnout lidem v průměru o 2 % nižší úrok než banka.

Ke každému zákazníkovi navíc přistupují individuálně, díky čemuž dokáží připravit férovou nabídku, která není založená na tabulkovém přístupu. To vše pro to, aby našli souvislosti tam, kde je banka nevidí, lépe odhadli rizikovost a mohli nabídnout lepší úrok.

Co vše potřebuji k půjčce na Zonky?

Na Zonky si můžete půjčit:

 • pokud vám je víc než 18 let, jste občanem České republiky nebo občanem EU či Ukrajiny a máte zde trvalý pobyt. Zároveň musíte mít bankovní účet v České republice.
 • K vyplněné poptávky budete následně potřebovat nahrát dva doklady totožnosti. Je potřeba občanský průkaz nebo doklad o trvalém pobytu, jako druhý doklad můžete použít pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, rodný list nebo kartičku pojištěnce.
 • Pro nabídku je potřeba doložit vaše příjmy. Nejlépe si Zonky poradí s bankovními výpisy z vašeho internetového bankovnictví za poslední tři měsíce. Návod, jak výpisy stáhnout, najdete zde.


V některých případech můžete doplnit i další doklady. Může to být například potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, daňové přiznání, důchodový výměr, výměr rodičovské, rozhodnutí o alimentech, doložení příjmů z pronájmu nemovitosti, soudní rozhodnutí a další.

Když vyplním poptávku, co se bude dít dál?

1. Připrava nabídky

Pokud od vás mají na Zonky vše potřebné, dokážou v některých případech nabídku připravit během pár minut. V ostatních případech nabídku ušitou na míru připraví za 1 den. Zcela výjimečně k tomu potřebují dny dva. Za přípravu nabídky nic neplatíte až do chvíle, než vám pošlou peníze na bankovní účet.

2. Podepíšete smlouvu

Nikam samozřejmě nemusíte chodit. Smlouvu podepisujete jednoduše pomocí unikátního SMS kódu, který vám přijde na mobilní telefon, jakmile se rozhodnete nabídku přijmout. SMS kód přepíšete do vaší poptávky a tím je smlouva podepsaná.

3. Zafinancování vašeho příběhu

Jakmile podepíšete smlouvu, pošlou vám peníze na váš bankovní účet. V některých případech můžete mít peníze už během pár minut, maximálně však bankovní převod trvá 1 – 2 dny.

Jaký úrok mohu získat a jak jej určujete?

Úrok se na Zonky pohybuje v rozmezí 2,99 % až 19,99 % p. a. Čím víc toho o sobě napíšete do poptávky, tím lépe dokáží připravit opravdu férovou nabídku.

Pro ušetření času, zjišťuje Zonky některé informace za vás. Samozřejmě jen pokud to dovoluje zákon. Nahlíží do veřejných seznamů a rejstříků, jako je obchodní a insolvenční rejstřík, na sociální sítě, s vaším souhlasem se ptáme mobilního operátora O2.

Úrok je určen složitým výpočtem, kterým odhaduje, jak vám splátky zasáhnou do života a jak velké je pro investory riziko, že půjčené peníze nevrátíte. Čím vyšší je riziko, tím větší je také úrok.

Mohu si půjčku pojistit?

Ano, můžete využít službu Zonkyho záchranná vesta – pojištění schopnosti splácet, kterou si můžete sjednat v případě, že:

 • je vám méně než 65 let,
 • nejste v žádném stupni invalidity a nejste ani držitelem průkazu ZTP/P,
 • nejste v pracovní neschopnosti.


Informace pojištění najdete na stránce Zonkyho záchranná vesta. Konkrétní nabídku pojištění dostanete současně s nabídkou půjčky poté, co vyplníte poptávku na Zonky.cz.

Jaký bude průběh?
 1. Vyplníte nezávaznou poptávku na oficiálních stránkách.
 2. Získáte úrok na míru a v případě zájmu podepíšete smlouvu.
 3. Napíšete příběh své půjčky, na základě něhož se začnou investoři na půjčku skládat.
 4. Získáváte půjčku od lidí, kterou začnete pravidelně splácet.