Konsolidace půjček: Spojte si půjčky a ušetřete

Konsolidace vám umožní sloučit několik půjček do jedné. Tím získáte nižší splátky a ušetříte na poplatcích. Konsolidaci půjček v roce 2021 využilo velké množství lidí, aby zvládli splácet své půjčky v obtížné době. Když spojíte své půjčky do jedné i vy, můžete platit až o polovinu nižší splátky.

Chci porovnat konsolidace půjček

Konsolidace 2021 – jak si snížit splátky

Chcete předcházet problémům se splácením několika úvěrů? Dnes není lehká doba, a tak konsolidace půjček může být v roce 2021 tím pravým řešením. Pomocí konsolidace si spojíte několik půjček do jedné, klidně od různých bank i nebankovních institucí. Získáte nižší splátku, nižší poplatky za vedení úvěru a můžete si nastavit nové datum splatnosti. Změnit můžete také délku splácení a často vám banka dá možnost navýšit úvěr o další peníze. Navíc pro vás bude splácení půjčky jednodušší a přehlednější.

Která banka nabízí nejvýhodnější konsolidaci?

Jak snadno a rychle zjistit, která banka vám nabídne nejvýhodnější sloučení půjček? Udělejte si srovnání nabídek konsolidací. Do kalkulačky zadáte, kolik vám zbývá doplatit a jak dlouho chcete splácet novou půjčku – ze srovnání během několika sekund zjistíte, u které banky se vám splátky sníží nejvíce.

Na co si dát pozor při konsolidaci půjček?

Než si vyberete banku nebo nebankovní společnost, u které chcete půjčky konsolidovat, projděte si pečlivě podmínky smlouvy. Nevrhejte se hned po první nabídce, ale důkladně prozkoumejte trh a rozhodněte se pro společnost, u níž bude konsolidace opravdu nejvýhodnější. Dávejte si pozor na vysoké poplatky za předčasné splacení nebo třeba povinnost založit si u stejné banky běžný účet.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď?
Napište nám – a my hned odpovíme.

Ostatní často hledají

Kalkulačka konsolidací půjček Srovnání konsolidací půjček Online půjčky Neúčelová půjčka Půjčka na bydlení Půjčka na auto Půjčka na rekonstrukci Na co si dát při konsolidaci pozor? Úvěry v roce 2021 Můžu si půjčit, když jsem v exekuci nebo v insolvenci