Cestovní pojištění Česká pojišťovna

vizuál cestovní pojištění česká pojišťovna Pojištění na cesty od České pojišťovny
 • nonstop asistenční služba v českém jazyce
 • zvýhodněné rodinné pojištění
 • získáte slevu 10 % při sjednání online
Spočítat pojištění 
 
 
Potřebujete pomoci? Infolinka 226 289 029 nebo [email protected]

Proč se pojistit na cesty právě s Českou pojišťovnou?

 • Vyberete si cestovní pojištění přesně podle svých potřeb a typu cesty.
 • Pro rodiny je připravena výrazná sleva - děti do 6 let jsou pojištěny zdarma, děti do 18 let s 50% slevou.
 • Pojištění léčebných výloh a asistence až do výše 6 000 000 Kč.
 • Pojistit se můžete na všechny druhy cest podle účelu cesty.
 • Možnost pojistit se na celou řadu rizik - zavazadla, odpovědnost za škody, úraz a další.
 • Asistenční služba je poskytována v českém jazyce 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Pojištění zařídíte kompletně online již za hodinu.
Spočítat pojištění 

Informace o cestovním pojištění od České pojišťovny

Česká pojišťovna je již od znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 dlouhodobě největším hráčem na českém trhu, s tržním podílem okolo 25 %. Má bohatou tradici sahající až do 19. století a poskytuje pestrou paletu pojišťovacích služeb pro privátní i firemní klientelu.

Cestovní pojištění od ČP staví na vysokých limitech, možnostech individualizace a precizních nonstop asistenčních službách po celém světě. Ať už se na Vašich cestách přihodí cokoliv, tým České pojišťovny je připraven problémy řešit k Vaší spokojenosti.

Spočítat pojištění 

Cestovní pojištění Česká pojišťovna

Ať už vyrážíte na pracovní, turistickou či studijní cestu, uzavřít si smlouvu o cestovním pojištění se bez debat vyplatí. Předejdete díky tomu nepříjemnostem, které by na Vás mohly čekat v případě úrazu. V Evropské unii sice máte nárok na ošetření na základě mezinárodních dohod, avšak pouze ve státních zdravotnických zařízeních a za podmínek, které platí pro občany daného státu. Zejména v západní Evropě se může spoluúčast pohybovat v řádech desetitisíců či statisíců korun, a to i v případě zdánlivě jednoduchých zákroků. Cestujete-li mimo Evropu, je cestovní pojištění absolutní nutností. Česká pojišťovna cestovní pojištění představuje kombinaci produktu, který si sami navolíte, a zázemí největší české pojišťovací instituce.

Co je pojištěno

Nejdůležitější částí každého cestovního pojištění jsou tzv. léčebné výlohy. Krytí škod zahrnuje vynaložené náklady na nezbytné ošetření, zdravotnický materiál, léky a transport do zdravotnického zařízení. Podle Vaší volby může limit u České pojišťovny činit 3 či 6 milionů korun. Taková částka by měla být zcela dostačující i pro náročné zákroky. Mezi volitelná připojištění patří například úraz, nevyužitá dovolená, zavazadla či storno cesty. Mezi neobvyklé produkty lze zařadit pojištění veterinární léčby Vašeho mazlíčka na cestách a pojištění opuštěné domácnosti pro případ krádeže. Díky němu můžete být na Vaší dovolené stoprocentně v klidu ohledně případných zlodějů. Pojištění co nejširší škály událostí lze doporučit, neboť celková cena pojištění se obvykle navyšuje o několik desetikorun či stokorun, přičemž lze předejít až milionovým škodám způsobeným v souvislosti s újmami na zdraví a majetku. Mnoho klientů si každoročně sjednává online cestovní pojištění - Česká pojišťovna navíc na takové sjednání poskytuje slevu.

Jaký bude průběh
 1. Pomocí online kalkulačky si spočítáte cestovní pojištění.
 2. Vyberete si pro sebe ten nejvhodnější produkt.
 3. Přes formulář si pojištění jednoduše objednáte.
 4. Uhradíte pojištění a můžete vyrazit na cesty.
 
Často kladené dotazy
 • Mám u České pojišťovny výběr z více variant? Ano, rozsah pojištění i limity, které s jednotlivými škodnými událostmi souvisejí, si stanovujete individuálně podle svého uvážení a potřeby.
 • Jak se počítá cena cestovního pojištění? Cena je určována pro každého klienta zvlášť, např. na základě délky cesty, rizikovosti destinace, jeho věku a samozřejmě také sjednaném rozsahu krytí škod.
 • Proč si uzavřít cestovní pojištění? Na cestách po Evropské unii jste pojištěni pouze ve státních zdravotnických zařízeních a to ještě často s velmi nákladnou spoluúčastí. Mimo Evropu nejste pojištěni vůbec, takže cestovní pojištění je téměř nutností, pokud se chcete vyhnout riziku placení milionových částek.
 
Potřebujete pomoci?
Přejít do poradny 
Bezpečnost Ušetřeno.cz používá
SSL certifikáty.
Zajímá mě více »