Která hypotéka je výhodnější. Je libo tu od ČSOB nebo ČS?

 

Už vás nebaví stěhovat se po podnájmech? Otravuje vás neustále doprošování se majitele bytu o opravu sebemenší drobnosti? Postavte se na vlastní nohy a odstěhujte se do svého. S hypotékou máte vyhráno. Jakou vybrat? Porovnejte si nabídky od ČSOB a České spořitelny.

hypotéka Jestli patříte mezi ty, kteří touží po vlastním bydlení, čtěte následující řádky obzvlášť pozorně. Pomocí hypotéky můžete nejenom koupit novou nemovitost. Lze ji využít i na zaplacení rekonstrukce. V případě americké hypotéky můžete peníze využít doslova na cokoliv. Hypotéky od Československé obchodní banky a České spořitelny patří mezi populární produkty. Proto jsme je pro vás porovnali. Jaké výhody můžete očekávat u jednotlivých společností? Mají nějaké zápory?

 

Bydlení od ČSOB

Úvěr na bydlení od Československé obchodní banky má mnoho podob. Banka nabízí celou řadu produktů. Kromě tradičního hypotečního úvěru poskytuje ČSOB hypotéku bez dokládání příjmů, s garantovanou výší splátky či s bonusem. Což znamená, že hypotéka ČSOB může být o 5 % levnější, když po celou dobu splácení zůstanete u této banky. Pokud potřebujete peníze nejenom na bydlení, je pro vás připravena tzv. americká hypotéka. Neúčelový úvěr je zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Výhodou je, že můžete finanční prostředky použít doslova na cokoliv, třeba na investice, nákup auta nebo refinancování dřívějších úvěrů.

Vybírejte hypotéku s nízkým úrokem onlineVybrat hypotéku

Čím láká klienty Česká spořitelna

Hypotéka od České spořitelny slouží k zajištění nemovitosti, výstavbě, modernizaci a na rekonstrukci bydlení. Výhodou je, že úvěr na bydlení získáte bez poplatku za vyřízení. U bytů můžete využít online ocenění, které je zdarma. Česká spořitelna nabízí slevu z úrokové sazby ve výši 0,5 % v případě, že budete splácet hypotéku z aktivního osobního účtu U České spořitelny. Peníze lze získat až do 100 % hodnoty nemovitosti.

Spočítejte si nejlepší hypotéku

Která hypotéka je pro vás nejvýhodnější si musíte zhodnotit sami. Pro každou životní situaci se hodí jinak řešený úvěr na bydlení. Jestli toužíte po tom se dozvědět, která nabídka je pro vás nejlepší, zkuste populární nástroj hypoteční kalkulačka. Získáte tak ucelený přehled o svých možnostech financování vysněného bydlení.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0