Proč si vybrat hypotéku od Hypoteční banky? Známe 10 důvodů

 

Jakou banku zvolilo nejvíce lidí v České republice, když se rozhodli splnit si svůj sen o vlastním bydlení pomocí hypotéky? Největší počet hypotečních úvěrů Čechům poskytuje už tradičně Hypoteční banka. Zjistěte, proč většina lidí věří právě specialistům z Hypoteční banky a jaké výhody poskytují její hypotéky klientům.

vysněný dům nebo bytVysněný dům nebo byt je s Hypoteční bankou na dosah. 

Hypotéku si většinou vybíráme jednou za život, proto bychom si měli dát pozor, zda volíme opravdu kvalitní banku, která se na trhu vyzná. První bankou u nás, která se specializuje pouze na hypotéky, se stala Hypoteční banka. Stálý příliv nových zákazníků potvrzuje, že Hypoteční banka je pořád jedničkou na hypotečním trhu. Jaké výhody lákají zájemce o novou hypotéku nebo refinancování staré hypotéky ke dveřím Hypoteční banky?

10 výhod hypotéky od Hypoteční banky

1. Hypotéka se vám přizpůsobí

U standardních hypotečních úvěrů do 15 mil Kč může zákazník hypotéku od Hypoteční banky bez problémů prodat nebo danou nemovitost pronajímat. Neplatí tady totiž jako u jiných bank zákaz zcizení nebo zákaz zatížení. Některé banky tyto možnosti klientům upírají. Při zákazu zcizení nemůžete nemovitost s hypotékou prodat a někdy ani pronajímat. U zákazu zcizení nelze zastavenou nemovitost zatížit věcným břemenem. Hypoteční banka ale tyto změny umožňuje.

2. Úrokové sazby Hypoteční banky se pohybují u dna

Hypoteční banka patří dlouhodobě k bankám, které svým klientům nabízejí výhodné hypotéky s jedněmi z nejnižších úrokových sazeb. Právě to je možná důvod, proč mnoho lidí využívá refinancování hypoték, aby přešli od jiných bank k Hypoteční bance.

Chcete výhodně refinancovat hypotéku? Zkuste Hypoteční banku

3. Získáte i hypotéku bez doložení příjmů

U Hypoteční banky nemusíte bankéřům říkat, kolik vyděláváte. Banka totiž nabízí i možnost sjednat si hypoteční úvěr bez dokládání příjmů.

TIP

hypotéka od Hypoteční banky

  • Aktuálně nabízí Hypoteční banka velmi nízkou úrokovou sazbu ve výši od 1,99 % ročně.

  • Navíc si nebude účtovat žádné poplatky za sjednání úvěru a správu úvěru.

 

4. Výmaz zástavního práva a jiné formality zařídí banka za vás

Když splatíte celou hypotéku, Hypoteční banka s vámi bude dále komunikovat, než se zařídí i všechny nezbytné formality spojené se změnou vlastnických práv. Při ukončení úvěru, jako jedna z mála bank, za klienta zařídí výmaz zástavního práva na Katastru nemovitostí.

5. Nemusíte spěchat, úrokovou sazbu garantuje banka po 30 dnů

Hypoteční banka garantuje úrokovou sazbu po dobu 30 dnů. Proč je to pro klienta výhodné? Pokud by v této době došlo k zvýšení úrokových sazeb, platí pro zákazníka během 30 dnů nižší nabídka výše úroku. Pokud se naopak v této době sazba sníží, samozřejmě se sníží i úroková sazba hypotéky.

6. Hypoteční banka je jedničkou na trhu už 6 let

Důležitá životní rozhodnutí se vyplatí dělat s profesionály v oboru. V oblasti hypoték k nejlepším expertům patří jednoznačně Hypoteční banka, která je největším poskytovatelem hypoték v České republice už 6 let.

7. Při problémech se splácením hypotéky vám Hypoteční banka pomůže

Bojíte se, že vám vždycky nezbyde dostatek peněz v rodinném rozpočtu na měsíční splátku hypotéky? Proti neschopnosti splácet se můžete pojistit, protože ztráta zaměstnání nebo nemoc může potkat opravdu každého. I když se dostanete do vážnější problémů se splácením, banka se bude snažit najít přijatelné řešení pro obě strany. Hypoteční banka vám umožní sjednat splátkový kalendář, prodlouží délku splácení nebo dočasně sníží výši měsíční splátky.

8. Navýšení úvěrů je možné bez sankce

Rozhodli jste se, že přece jenom přistavíte další pokoj k vašemu vysněnému rodinnému domu, nebo došlo k jiné změně, a vy si potřebujete půjčit více peněz? Hypoteční banka umožňuje stávajícím klientům navýšení úvěru, i v průběhu platnosti úrokové sazby, zcela bez sankce.

9. Hypotéku vyřídíte i z pohodlí domova přes internet

Proč se zbytečně okrádat o čas a peníze? Hypotéku od Hypoteční banky můžete vyřídit z domova nebo kanceláře zdarma bez poplatků. Odborníci jsou vám k dispozici až do 21 hodin, schůzku si můžete rezervovat samozřejmě i online.

10. Za řádné splácení úvěru získáte hypotéku s bonusem

Se službou Hypotéka s bonusem můžete získat při řádném splácení hypotečního úvěru 4 % z celkové výše hypotéky zpět. Bonus je vyplacen formou odpuštění části hypotéky, které probíhá ve dvou částech. Od začátku získáte nižší měsíční splátku než u ostatních typů hypoték a v průběhu trvání hypotéky při řádném splácení vám bude ještě ponížena nesplacená část hypotečního úvěru.

Pokud stále váháte, jestli sáhnout po hypotéce a vyřešit tak vaše bydlení jednou pro vždy, zkuste se obrátit na specialisty z Hypoteční banky, kteří vám ochotně poradí s jakoukoli otázkou.

Sjednejte si hypotéku u banky, která to umí. U Hypoteční banky
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 5