Výhodné hypotéky od Air Bank: Jak zjednoduší klientům život?

 

Mimořádné splátky hypotečního úvěru kdykoli si vzpomenete a bez sankčních poplatků, které známe od jiných bank. Takové je hlavní lákadlo nového produktu od Air Bank. Během příštího roku bude možné starou hypotéku refinancovat u této banky a čerpat její výhody. Firma zatím produkt testuje, aby vychytala všechny mouchy.

air bank logo 

V průběhu ledna 2015 budou pracovníci Air Bank spolu se zájemci ze strany zákazníků testovat nový produkt na vybraných pobočkách v Praze a v Brně. Převedení staré hypotéky k Air Bank (tedy refinancování hypotéky) by potom mělo být umožněno klientům během března 2015.

Po čem majitelé hypotečních úvěrů touží?

Z průzkumů Air Bank zjistila, že skoro 60 % lidí někdy chtělo splatit část hypotéky už v průběhu fixace. Většina z nich to ale nakonec neudělala, protože by za tuto mimořádnou splátku museli zaplatit dost peněz na poplatcích. S inovativním produktem od Air Bank to budete moci udělat kdykoliv a bez poplatku.

Hypotéka od Air Bank láká hlavně na flexibilitu

Umožnění mimořádných splátek je první vlaštovkou, kterou banka vypustila o svém připravovaném hypotečním úvěru na trh.

"Zatímco ostatní banky se vás snaží hypotékou všemožně svazovat, naše vám bude umět vyjít vstříc. Při nečekaných životních situacích vás nechá volně dýchat. A když naopak získáte nějaké peníze navíc, budete se jí moci zbavit rychleji, než bylo původně v plánu.”

- web Air Bank

Během testovací etapy by měli produktoví specialisté přijít i s dalšími vychytávkami, jak nabízené hypotéky vylepšit.

Splňte si sen o vlastním bydlení s výhodnou hypotékou.Srovnat ceny hypoték
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2